•  
   
   
   
   
   
   
   
 •  
   
   
   
   
 •  
 

 

 
 

 

 

  

 
 

Felietony

 • Cudze chwalicie, a czy swoje znacie?
  Cudze chwalicie, a czy swoje znacie? Część Gminy Gostynin jest perełką krajobrazową pojezierza gostynińsko-włocławskiego. Szczególnie urokliwe są pagórkowate tereny położone nad…
 • Być życzliwym
  Być życzliwym Nasza codzienność niekiedy jest monotonna. Dni wypełnione są zmartwieniami i licznymi obawami: strach przed utratą…
 • Strach, który zniewala
  Strach, który zniewala Nie tak dawno podczas zajęć w szkole jeden z uczniów podczas dyskusji rzucił ostentacyjnie hasło…

Porady prawne

 • O majątku wspólnym małżonków
  O majątku wspólnym małżonków Do redakcji wpłynęło pytanie dotyczące składników majątku wspólnego małżonków. Sytuacja Naszego Czytelnika jest następująca: jego…

 
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

next
prev
 •  
 •  

czwartek, 15 marca 2012 21:51

Zastępca wójta żegna się z Urzędem Wyróżniony

Paweł Goliszek wydał specjalne oświadczenie w którym informuje, dlaczego rezygnuje z pracy w Urzędzie Gminy.
Paweł Goliszek wydał specjalne oświadczenie w którym informuje, dlaczego rezygnuje z pracy w Urzędzie Gminy.

W związku z pojawiającymi się w lokalnych mediach spekulacjami na temat mojej rezygnacji z pełnienia funkcji Zastępcy Wójta Gminy Gostynin oświadczam, iż moja decyzja podyktowana jest przede wszystkim osobistymi planami zawodowymi, związanymi z działalnością w zakresie projektowania budowlanego.
Nigdy nie doszło pomiędzy mną a Wójtem Gminy Panem Edmundem Zielińskim do żadnej sytuacji konfliktowej, rozstajemy się w zgodzie.
Gmina Gostynin jest w dobrej kondycji finansowej i jednocześnie w dobrych rękach, co rokuje nadzieje na jej dalszy rozwój.
Życzę Panu Wójtowi i wszystkim współpracownikom spokojnej pracy. Wszystkim mieszkańcom gminy życzę poprawy jakości życia.


Paweł Goliszek

Komentarze  

 
#27 Antek Lis 2012-03-25 17:42
Obserwatorii
widzę że bez zdjęć się nie obejdzie... ale skoro chcesz to zrobię zdjęcie i wyślę w przyszłym tygodniu. Oczywiście nie jest to trzypasmówka (pewnie taką łatwiej dojrzeć), ale wierz mi byłem i widziałem. Nie musisz przepraszać za kłamstwa. Pozdrawiam.
 
 
#26 aaaaaa 2012-03-25 17:16
do obserwatorii piszesz bzdury Wójt Zieliński zakupił w 2011 roku ponad 10tyś ton gruzu na drogi gminne gruntowe których jest ponad 300 km .Poprzednik przez 16 lat łącznie tyle nie zakupił.Ponadto budował drogi asfaltowe [Nagodów Emiljanów....]. I kto tu wciska ćiemnote
 
 
#25 OBSERWATORII 2012-03-25 16:01
Antek lis drogi o których piszesz nie powstały za obecnego Wójta tylko za kadencji poprzedniego,a za panowania pana Zielińskiego nie zbudowano nawet 1 metra drogi i nie wciskaj tu ludziom ciemnoty
 
 
#24 Antek Lis 2012-03-25 14:51
Widzę że rozgorzała debata na temat Wójta... Wystarczy przeczytać to forum żeby wyrobić sobie zdanie. Jedni krytycy Wójta piszą z jednej strony że jest zły bo zwalnia, a inni krytycy piszą że jest jeszcze gorszy bo zatrudnia. hahaha no zdecydujcie się za co krytykujcie, bo jak na razie robicie śmieszna wrażenie. ogranicza administracje to fakt z którego należy się cieszyć bo po prostu koszty są niższe.
Temat dróg. Chłop ile dróg zbudował Wójt? Znam osobiście kilka przykładów z Helenowa, Gorzewa itd. Są to konkrety. Rozumiem że nie jeździsz albo nie masz samochodu, ale zapewniam cię że to fakty (jeśli zechcesz prześlę ci zdjęcia i relacje mieszkańców).
Tematem przedszkoli się nie interesowałem bo generalnie już wyrosłem, ale z tego co słyszałem to zdobyto na to jakieś środki z UE (czytałem na tym forum - też od krytyków wójta).
Na koniec podkreślam że dałem kredyt zaufania Panu Edmundowi Zielińskiemu i jak na razie kredyt spłaca.
Pozdrawiam.
 
 
#23 ramirez 2012-03-25 09:39
Do chłop. Twoja niewiedza poraża . A te trzy przedszkola otworzone w Emilianowie, Lucieniu, Solcu ? Piszesz byle napisać coś przeciw Wójtowi który nie pochodzi z waszej peeselowskiej kliki. Poprzednika ci się marzy? Ucieły sie wam profity i nie możecie się z tym pogodzić . Wasze szczęscie że Wójt Zieliński to spokojny, wyważony człowiek który nie kieruje sie niskimi pobudkami i bo gbybyście tak obrażli" poprzednika "to obawiam sie że niektórzy urzędnicy z gminy musieliby poszukać sobie nowej posady. I dobrze wiesz o kogo chodzi.
 
 
#22 Chłop 2012-03-24 20:39
Małolata - ile dróg zbudował Wójt Zieliński? Ile pozyskał środków, ile długów spłacił? Jesteś "młoda" więc wybaczam ci tę niewiedzę. Rządzenie naszą gminą nie jest łatwe - teraz dopiero docenimy poprzednika. I jeszcze jedno - w gminie nie ma żadnego przedszkola - spytajcie tych co wożą swoje dzieci do Gostynina co to jest przedszkole.
 
 
#21 małolata 2012-03-22 18:18
nie możemy także pominąć iż wójt zaczyna robić drogi a także nie można zapomnieć że spłaca długi byłego wójta! więc za czym kogoś oczernicie to dobrze się zastanówcie, bo widzę, że na tym portalu nigdy nie ma pozytywnych komentarzy, a oznacza to, iż mieszkańcy Gostynina i okolic są wielkimi SKNERUSAMI, czy się dzieje dobrze czy źle to i tak zawsze wobec WAS jest źle! Pomyślcie na tym!!!!! Pamiętajcie też,że nie myli się tylko ten, kto nic nie robi!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!
 
 
#20 zenobi 2012-03-20 11:33
(Chłop)dostrzeg asz tylko to co chcesz widzieć, spójrz na działania jakie gmina realizuje np. przedszkola,to wspaniała inwestycja.Inwe stycja w przyszłość !Najlepiej krytykować bezzasadnie. Nowicjuszy, nie dostrzegam.
 
 
#19 Chłop 2012-03-20 07:53
Jak na razie jedyne zmiany jakie zauważyłem to podwyżki podatków i zwolnienia ludzi z praktyką i wiedzą (nie dzielę ludzi ze względu na przynależność) a zastąpienie ich nowicjuszami (na pewno wiernymi ...). Co do obietnic to były - Detektyw powinien być dokładny - przeczytaj (jeżeli potrafisz? ze zrozumieniem) ulotki wyborcze wójta i wtedy dokonaj wpisu.
 
 
#18 DETEKTYW 2012-03-19 22:24
Jak każda władza otacza się ludźmi, którym może ufać (narzucono mu przewodnicząceg o). Powinniśmy cieszyć się z takiego Wójta.Cenię go za kulturę zachowania, szacunek do ludzi i przede wszystkim skromność. Ma również doświadczenie z poprzedniego miejsca pracy i potrafi je wykorzystać i nie musi wszystkim ogłaszać, jaki mądry, zdolny. Lanserom w polityce mówimy NIE! Łatwo być chaotycznym, wszystkim obiecywać, a potem nie móc realizować planów. Jego kadencja dopiero się zaczęła i wspierajmy jego pomysły, a nie doszukujmy się przynależności partyjnych i poglądów. Od tego lepiej nie będzie.Gmina jest w dobrych rękach i niech tak zostanie.
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 

 

 

 

Facebook

Pogoda

Pogoda Gostynin z serwisu

Kontakt

 
Jeśli macie pytanie do redaktora serwisu lub administratora to zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.
 

 

 

 

Jeśli macie pytania dotyczące Porad prawnych to możecie przesłać je poprzez poniższy formularz kontaktowy.