• dekra1
  • habibi
  • euromedia

 marqs bus  CJ viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

PUBLICYSTYKA

PORADY PRAWNE

ANIMAL GHOST

  • Mika
    Mika 15 kg, przyjazna suczka. Jest wysterylizowa, odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona.
  • Szeryf
    Szeryf Młody, około roczny piesek. Wyrósł już ze szczenięcych wad…
  • Kropka
    Kropka Jest malutką, zaledwie 8-kg sunią, sięga poniżej kolan. Ma…

PARTNERZY

  • alabnowe.gif
  • wegiel.png
  • BANER-G242.jpg
  • BANER-G241.jpg
środa, 08 sierpnia 2018 09:33

Ruszają zapisy na nowy rok treningowy!

Zapraszamy do sekcji w naszym klubie FitLuck&Kravvtrening
START JUŻ 3 WRZEŚNIA, liczba miejsc w grupach ograniczona!

**DZIECI I MŁODZIEŻ**

NOWA SALA FITNESS 

ul.Termalna 4
KRAV MAGA FUNY KIDS
Środy god. 15:00
KRAV MAGA KIDS
Środy i Piątki godz. 17:00
KRAV MAGA JUNIOR
Środy i Piątki godz. 16:00 

 

** DOROŚLI**

Sala KRAVVTRENING & FITLUCK 

ul. Termalna 4

KRAV MAGA DOROŚLI/ MŁODZIEŻ 
Wtorki i Czwartki godz. 18:00
CORE WORKOUT 
Poniedziałki i Środy godz. 18:00 

 

**FITNESS** 

Sala KRAVVTRENING & FITLUC

ul. Termalna 4

PILATES 
Poniedziałki godz. 19:10
JOGA
Środy godz. 19.10
FITBALL 
Wtorki godz. 19:10 
AEROFITFIGHTS
Czwartki godz. 19:10

 

MIEJSKIE CENTRUM KULTURY
ul.18-go Stycznia 
AEROFIGHT
Poniedziałki i Środy godz. 18:00

 

**TANIEC**

Szkoła Podstawowa nr 3

Bema 23

S- PAKA 5-8 lat

Wtorki godz. 17:00

M-PAKA 9-12 lat

Wtorki godz. 16:00

L-PAKA 13-18 lat

Wtorki godz. 18:00

 

Sala KRAVVTRENING & FITLUCK

Zajęcia taneczno - gimnastyczne dla dzieci

Czwartki godz. 16:00


ZAPISY: 508-155-159
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://kravtrening.pl 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

GALERIA ZDJĘĆ

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
DawCar
OSKP Lisek
facebook_page_plugin