• dekra1
  • euromedia

 bus  CJ viper 

NAJNOWSZE OGŁOSZENIA

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

PUBLICYSTYKA

PORADY PRAWNE

ANIMAL GHOST

  • Cyga
    Cyga Wygląd: czarna, niska, 12 kg, sierść miękka, uszy klapnięte.
  • Dyzio
    Dyzio Wspaniały psi kawaler. Uwielbia ludzi, dzieci i inne psy.…
  • Pomyłka
    Pomyłka Bo czasem zwykła pomyłka otwiera nowe drzwi... Właśnie przez…

PARTNERZY

  • wegiel.png
  • b1.jpg
  • alabnowe.gif
  • b2.jpg
środa, 08 sierpnia 2018 09:33

Ruszają zapisy na nowy rok treningowy!

Zapraszamy do sekcji w naszym klubie FitLuck&Kravvtrening
START JUŻ 3 WRZEŚNIA, liczba miejsc w grupach ograniczona!

**DZIECI I MŁODZIEŻ**

NOWA SALA FITNESS 

ul.Termalna 4
KRAV MAGA FUNY KIDS
Środy god. 15:00
KRAV MAGA KIDS
Środy i Piątki godz. 17:00
KRAV MAGA JUNIOR
Środy i Piątki godz. 16:00 

 

** DOROŚLI**

Sala KRAVVTRENING & FITLUCK 

ul. Termalna 4

KRAV MAGA DOROŚLI/ MŁODZIEŻ 
Wtorki i Czwartki godz. 18:00
CORE WORKOUT 
Poniedziałki i Środy godz. 18:00 

 

**FITNESS** 

Sala KRAVVTRENING & FITLUC

ul. Termalna 4

PILATES 
Poniedziałki godz. 19:10
JOGA
Środy godz. 19.10
FITBALL 
Wtorki godz. 19:10 
AEROFITFIGHTS
Czwartki godz. 19:10

 

MIEJSKIE CENTRUM KULTURY
ul.18-go Stycznia 
AEROFIGHT
Poniedziałki i Środy godz. 18:00

 

**TANIEC**

Szkoła Podstawowa nr 3

Bema 23

S- PAKA 5-8 lat

Wtorki godz. 17:00

M-PAKA 9-12 lat

Wtorki godz. 16:00

L-PAKA 13-18 lat

Wtorki godz. 18:00

 

Sala KRAVVTRENING & FITLUCK

Zajęcia taneczno - gimnastyczne dla dzieci

Czwartki godz. 16:00


ZAPISY: 508-155-159
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://kravtrening.pl 

Czytany 902 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

GALERIA ZDJĘĆ

NAJNOWSZE KOMENTARZE

  • Trochę polemiki w odniesieniu do debaty

    mietek
    Przypominam, że od prawie 30 lat w Polsce ceny reguluje rynek a nie rząd. Jedynie ceny gazu negocjuje ...
     
  • Dla mnie już wygrał

    miejscowy
    dajcie rządzić im dalej to popłyniemy jeszcze dalej, tylko zważajcie proszę na to że prąd wody ...
     
  • Konwencja wyborcza PiS

    luke
    tak to już jest koleszko że jak się na tę złotówkę ciężko zapier... to się czlowiek da za nią pokroić.
Pogoda Gostynin z serwisu
OSKP Lisek
facebook_page_plugin