• euromedia
 • dekra1

 bus  CJ viper 

NAJNOWSZE OGŁOSZENIA

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

PUBLICYSTYKA

PORADY PRAWNE

ANIMAL GHOST

 • Cyga
  Cyga Wygląd: czarna, niska, 12 kg, sierść miękka, uszy klapnięte.
 • Dyzio
  Dyzio Wspaniały psi kawaler. Uwielbia ludzi, dzieci i inne psy.…
 • Pomyłka
  Pomyłka Bo czasem zwykła pomyłka otwiera nowe drzwi... Właśnie przez…

PARTNERZY

 • alabnowe.gif
 • wegiel.png
 • b2.jpg
 • b1.jpg
środa, 08 sierpnia 2018 14:27

Zaproszenie

W imieniu Członków stowarzyszenia Nasze Lipianki mamy zaszczyt zaprosić Państwa na VII już Piknik w Lipiankach. Rozpoczniemy 11  sierpnia 2018 r od 15.00 i postaramy się z całych sił by przyjąć Państwa jak najserdeczniej, tak jak na Przyjaciół przystało.

Na początek rozwiążemy z dziećmi Wesołą Krzyżówkę. Nie braknie też radosnej nuty, bo w Koncercie życzeń, który poprowadzi Wójt Gminy Nowy Duninów Mirosław Krzysiak usłyszymy same przeboje z dedykacją dla wybranej osoby. Jak co roku odbędzie  się Konkurs w rodzinnym strzelaniu z wiatrówki, który w tym roku poprowadzi dla Państwa jego pomysłodawca, Janusz Onyszkiewicz. W konkursie tym powalczymy zaś o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Płockiego Lecha Dąbrowskiego. Przypomnę, że mama może strzelać z synem, a tata z córką (chwilowe adopcje dopuszczalne). 

Członkowie stowarzyszenia nasze Lipianki zagrają dla Państwa przedstawienie pt: „Galimatias – w drodze do szczęścia” i mam nadzieję, ze ucieszy Państwa nasze  teatrowanie. Będzie też z nami Fundacja na Rzecz Bezpieczeństwa „Feniks” ze swoimi atrakcjami. Historia jest tuzinkowa, ale wszystkim wiadomo, że w tym roku powstał w naszej okolicy Uniwersytet Trzeciego Wieku. Jak to dobrze, że świat pod jego wpływem ulega diametralnym zmianom, a w przypadku bohaterów Galimatiasu przynosi samo szczęście. 

Zaraz po spektaklu młodzież razem z Członkami OSP w Lipiankach obierze stery wydarzenia. Rozpoczną się mini zawody strażackie. 

Po rozdaniu wszystkich nagród będzie czas na wspaniałą zabawę, którą w tym roku poprowadzi dla nas DJ Arek (wstęp wolny). Oprócz duchowej strawy mamy jeszcze jak zwykle różne propozycje dań dla podkreślenia smaku naszego Pikniku. Będzie sołtysowa czernina, grochówka, chleb ze smalcem, szynki specjalnie wędzone, kabanoski, pyszne ciasta i oczywiście pierogi. 
Wydarzenie wrosło już w naszą tradycję, a jak to w życiu bywa, tradycja miesza się z nowoczesnością. W tym roku świętujemy powstanie boiska dla naszych dzieci. Wspólnymi siłami Członków Stowarzyszenia Nasze Lipianki, Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipiankach, Powiatu Płockiego, Gminy Nowy Duninów, Nadleśnictwa Gostynin,  Pani dr Katarzyny Urbańskiej oraz wielu ludzi dobrej woli boisko w Lipiankach funkcjonuje. Miło popatrzeć na daleko oddaloną od większych ośrodków wieś, która mimo trudności stara się by życie było tu wygodniejsze i bardziej przyjemne.

Od tego roku stowarzyszenie Nasze Lipianki wspólnie z OSP w Lipiankach, ze wsparciem Gminy Nowy Duninów opiekuje się budynkiem po starej szkole. Nic dziwnego, szkoła była budowana przez mieszkańców Lipianek i Duninowa Dużego w czynie społecznym. Każdy wiąże z nią niemały sentyment, dlatego będziemy dbać o obiekt, tak jak o swoją własność. A za rok spotkamy się pewnie na nowym placu, koło szkoły. 
Dziękujemy wszystkim za coroczną miłą obecność i jeszcze raz serdecznie zapraszamy w tym roku. 
                                                                                                     

Stowarzyszenie Nasze Lipianki

Czytany 566 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

GALERIA ZDJĘĆ

NAJNOWSZE KOMENTARZE

 • Trochę polemiki w odniesieniu do debaty

  mietek
  Przypominam, że od prawie 30 lat w Polsce ceny reguluje rynek a nie rząd. Jedynie ceny gazu negocjuje ...
   
 • Dla mnie już wygrał

  miejscowy
  dajcie rządzić im dalej to popłyniemy jeszcze dalej, tylko zważajcie proszę na to że prąd wody ...
   
 • Konwencja wyborcza PiS

  luke
  tak to już jest koleszko że jak się na tę złotówkę ciężko zapier... to się czlowiek da za nią pokroić.
Pogoda Gostynin z serwisu
OSKP Lisek
DawCar
facebook_page_plugin