• Sławek2
  • kutno1

  marqs AKmedia viper 

NAJNOWSZE OGŁOSZENIA

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • DEKRA.png

Czajka

  • SoftNet2.png
  • RAMBO-BANER-G24.jpg
  • PIES-BANER-G24-1.jpg
piątek, 01 września 2017 15:33

Wandale na Bierzewicach i Shellu

Nieletni wandal na Bierzewicach

Gostynińscy kryminalni ustalili sprawcę, który w sierpniu w Bierzewicach dokonał dewastacji placu zabaw. Straty wyniosły prawie 5 tys. złotych. Za swoje czyny nieletni mieszkaniec Gostynina odpowie przed Sądem Rodzinnym.

22 sierpnia tego roku gostynińska Policja została powiadomiona przez pracownika Urzędu Gminy Gostynina o zdewastowaniu w okresie od 11 do 14 sierpnia placu zabaw w miejscowości Bierzewice. Straty oszacowano na prawie 5 tys. złotych. Podjęte w tej sprawie działania doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawcy tego chuligańskiego czynu. Okazał się nim 16-letni mieszkaniec Gostynina.  Za uszkodzenie mienia należącego do Gminy Gostynin odpowie przed Sądem Rodzinnym w Gostyninie.

Uszkodzenie na Shellu

Na terenie stacji paliw Shell w Legardzie młody mężczyzna dokonał uszkodzenia skrzynki sterowniczej przepompowni separatora substancji ropopochodnych. Straty wyniosły 1400 złotych. Podjęte przez Policję działania doprowadziły do ustalenia sprawcy, któremu grozi kara pozbawienia wolności.

W nocy z 6 na 7 sierpnia tego roku na terenie stacji paliw Shell w Legardzie młody mężczyzna dokonał uszkodzenia  skrzynki sterowniczej przepompowni separatora substancji ropopochodnych. Jak wynikało z ustaleń gostynińskich śledczych czynu tego dokonał umyślnie. Podjęte działania bardzo szybko doprowadziły do ustalenia sprawcy tego czynu. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec gminy Gostynin. 

Sprawą zajmie się Gostyniński Sąd. Za przestępstwo z art. 288 § 1 grozi kara pozbawienia wolności od 5 miesięcy do lat 3. 

st.asp. Grzegorz Kuźnicki

KPP  w Gostyninie

Czytany 2109 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok