• Sławek2
  • kutno1

  marqs AKmedia viper 

NAJNOWSZE OGŁOSZENIA

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • DEKRA.png

Czajka

  • PIES-BANER-G24-1.jpg
  • RAMBO-BANER-G24.jpg
  • SoftNet2.png
piątek, 01 września 2017 13:42

Razem zadbajmy o bezpieczną drogę do szkoły

Niedługo rozpoczęcie roku szkolnego. W ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyninie będą prowadzili działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa najmłodszych bezpośrednio w rejonach szkół.

W pierwszych dniach po rozpoczęciu roku szkolnego w rejonach szkół będzie więcej patroli Policji. Policjanci będą miedzy innymi sprawdzać przestrzeganie przepisów ruchu drogowego przez kierujących. Tak naprawdę swoje  działania policjanci rozpoczęli już dużo wcześniej od sprawdzania stanu technicznego znaków drogowych i urządzeń ostrzegawczo-zabezpieczających w rejonach szkół. Działania, których celem jest podniesienie bezpieczeństwa uczniów w drodze do szkoły będą realizowane przez policjantów. Policja oczekuje również na spostrzeżenia i informacje od mieszkańców o dostrzeżonych nieprawidłowościach w oznakowaniu w tych rejonach. Ponadto gostynińscy policjanci w ramach działań pn. „Gimbus” rozpoczęli kontrole autobusów szkolnych. Kontrole mają na celu sprawdzenie stanu technicznego autobusów w celu wyeliminowania z ruchu przed rozpoczęciem roku szkolnego niesprawnych pojazdów.

st. asp. Grzegorz Kuźnicki

KPP w Gostyninie

Czytany 1903 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok