• euromedia
  • dekra1

 bus  CJ viper 

NAJNOWSZE OGŁOSZENIA

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

PUBLICYSTYKA

PORADY PRAWNE

ANIMAL GHOST

  • Cyga
    Cyga Wygląd: czarna, niska, 12 kg, sierść miękka, uszy klapnięte.
  • Dyzio
    Dyzio Wspaniały psi kawaler. Uwielbia ludzi, dzieci i inne psy.…
  • Pomyłka
    Pomyłka Bo czasem zwykła pomyłka otwiera nowe drzwi... Właśnie przez…

PARTNERZY

  • alabnowe.gif
  • wegiel.png
  • b2.jpg
  • b1.jpg
sobota, 22 września 2018 14:00

Kandydaci do Rady Miejskiej

Prawie 15 tysięcy gostyninian może zagłosować na swoich przedstawicieli do Rady Miejskiej i na stanowisko burmistrza. Kandydatów na radnych zgłosiły cztery komitety.

Do Rady Miejskiej bój stoczą: Gostynińska Wspólnota Samorządowa, Inicjatywa dla Gostynina, Polskie Stronnictwo Ludowe, Prawo i Sprawiedliwość. Z piętnastu okręgów wybierzemy tylko zwycięzców.


Okręg nr 1

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
1 Rada Miejska w Gostyninie 973 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ŻYDOWO Przemysław 37 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DALKOWSKI Witold Bogdan 62 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SZYNKIELEWSKI Hubert 24 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MAJCHRZAK Anna 54 Gostynin

Okręg nr 2

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
2 Rada Miejska w Gostyninie 1215 1 3 3

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PRZYGODA Daniel Krzysztof 35 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ROBACKI Andrzej Antoni 67 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
LEWANDOWSKI Stanisław 68 Gostynin

 


Okręg nr 3

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
3 Rada Miejska w Gostyninie 887 1 3 3

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ŚNIECHOWSKI Piotr 28 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MARKUS Krzysztof Arkadiusz 43 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RACIBORSKI Grzegorz 53 Gostynin

 


Okręg nr 4

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
4 Rada Miejska w Gostyninie 1116 1 3 3

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JAKUBCZAK Grzegorz 52 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MAJCHRZAK Tadeusz 56 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DANIELAK Agnieszka Anna 54 Gostynin

Okręg nr 5

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
5 Rada Miejska w Gostyninie 1081 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RADECKA Wiesława Zofia 53 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
CHMIELEWSKI Henryk Jerzy 52 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
FLEJSZER Łukasz 35 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
REDER Andrzej Hubert 64 Gostynin

Okręg nr 6

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
6 Rada Miejska w Gostyninie 1163 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BIEGAŃSKA Katarzyna 38 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WRÓBLEWSKI Stanisław Wiesław 61 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WITKOWSKA Elżbieta Krystyna 54 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MÓŻDŻYŃSKI Adam 69 Gostynin

Okręg nr 7

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
7 Rada Miejska w Gostyninie 1026 1 3 3

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KORAJCZYK-SZYPERSKA Agnieszka 40 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BOROWSKA Małgorzata Teresa 46 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PIENIĄŻEK Urszula 62 Gostynin

Okręg nr 8

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
8 Rada Miejska w Gostyninie 881 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MODRZEJEWSKI Witold Jerzy 51 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
RĘDZIKOWSKA-MYSTKOWSKA Małgorzata 41 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WYSOKIŃSKA Anna 41 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ŁOSIEWICZ Tadeusz 64 Gostynin

Okręg nr 9

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
9 Rada Miejska w Gostyninie 955 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
CIEĆWIERZ Katarzyna Maria 36 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BARTOSIAK Wiesława Teresa 58 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
OZIMEK Bogdan 63 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MAŁECKA Katarzyna 28 Gostynin

Okręg nr 10

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
10 Rada Miejska w Gostyninie 1202 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KARASEK Janusz 33 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MICHALSKA Sylwia Barbara 41 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DALANEK Michał Konrad 34 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
FLORCZAK Anna 50 Gostynin

Okręg nr 11

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
11 Rada Miejska w Gostyninie 957 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
DURMA Cezary 42 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
LEWANDOWSKI Mateusz 31 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
JAŚKIEWICZ Czesław 66 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KALINOWSKI Paweł Witold 35 Gostynin

Okręg nr 12

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
12 Rada Miejska w Gostyninie 925 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
SZULCZEWSKI Arkadiusz Andrzej 45 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
PANEK Agnieszka Anna 42 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ORZESZEK-BORKOWSKA Anna 62 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KŁOSIŃSKI Witold Lucjan 59 Gostynin

Okręg nr 13

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
13 Rada Miejska w Gostyninie 850 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
GÓRSKI Robert 43 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BRYŁKA Katarzyna Anna 45 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
GOZDAL Małgorzata Monika 45 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
KOWALSKI Mateusz Artur 24 Gostynin

Okręg nr 14

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
14 Rada Miejska w Gostyninie 860 1 3 3

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
BRZEZIŃSKA Agnieszka Anna 49 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ZAWADZKI Piotr 48 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
ŚNIECIKOWSKA Renata Dorota 55 Gostynin

Okręg nr 15

OkręgNazwa radyLiczba
WyborcówMandatówKomitetów które zarejestrowały listyKandydatów ze wszystkich list
15 Rada Miejska w Gostyninie 872 1 4 4

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
GÓRSKA Monika 42 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
WITKOWSKI Krzysztof 46 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
MALCAN Michał 31 Gostynin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
CHOJECKA-DINIĆ Emilia 68 Gostynin
Czytany 4180 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

GALERIA ZDJĘĆ

NAJNOWSZE KOMENTARZE

  • Trochę polemiki w odniesieniu do debaty

    mietek
    Przypominam, że od prawie 30 lat w Polsce ceny reguluje rynek a nie rząd. Jedynie ceny gazu negocjuje ...
     
  • Dla mnie już wygrał

    miejscowy
    dajcie rządzić im dalej to popłyniemy jeszcze dalej, tylko zważajcie proszę na to że prąd wody ...
     
  • Konwencja wyborcza PiS

    luke
    tak to już jest koleszko że jak się na tę złotówkę ciężko zapier... to się czlowiek da za nią pokroić.
Pogoda Gostynin z serwisu
OSKP Lisek
facebook_page_plugin