• kutno1
  • Sławek2

  marqs AKmedia viper 

NAJNOWSZE OGŁOSZENIA

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • DEKRA.png

Czajka

  • SoftNet2.png
  • PIES-BANER-G24-1.jpg
  • RAMBO-BANER-G24.jpg
środa, 26 lipca 2017 03:56

Rocznica 70-lecia zawarcia związku małżeńskiego

Państwo Stanisława i Kazimierz Szarłatowie, we wtorek (25.07) obchodzili rocznicę 70-lecia pożycia małżeńskiego. Jest to para z największym stażem małżeńskim w naszym mieście.

Z tej wyjątkowej okazji Państwa Szarłatów odwiedził Burmistrz Paweł Kalinowski wraz kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego, Marią Rendzikowską, aby złożyć życzenia dobrego zdrowia oraz wszystkiego co najlepsze i pogratulować tak pięknej rocznicy ślubu.

Państwo Szarłatowie wychowali dwoje dzieci i doczekali się wnuków i prawnuków. Pan Kazimierz uczestniczył w II wojnie światowej, a obecnie jest kombatantem w stopniu starszego sierżanta. Uczestniczył w wielu uroczystościach patriotycznych na terenie miasta.

Żona pana Kazimierza przez 37 lat pracowała w Szpitalu w Zalesiu jako pielęgniarka.

Państwu Stanisławie i Kazimierzowi Szarłatom życzymy wielu lat w dobrym zdrowiu i kolejnych wspaniałych rocznic.

UM Gostynin

Czytany 1995 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok