• kutno1
  • Sławek2

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • DEKRA.png

zwolen

  • BANER-G24-2.jpg
  • BANER-G24-1.jpg
  • SoftNet2.png
czwartek, 21 lutego 2019 21:43

Prośba do Rady Powiatu o naprawę dróg

Radna Gminy i zarazem sołtys Solec-Wrząca Ewa Michalska zwróciła się z pismem do Zarządu Powiatu w sprawie modernizacji dróg powiatowych na terenie swojego sołectwa. Paweł Pilichowicz: To co jest w Babach Dolnych, tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć

Pismo z prośbą o poprawę infrastruktury odczytał na sesji Rady Powiatu radny Paweł Pilichowicz. Chodzi o drogę Solec-Zaborów Nowy, a w szczególności na odcinku w Babach Dolnych, gdzie po zimie droga jest nieprzejezdna.

Budowy wymaga droga Solec-Wrząca. Nowa nawierzchnia powinna być położona na drodze Solec-Rębów, jak czytamy w piśmie ta droga jest ciągle naprawiana ale nic to nie zdaje egzaminu. W tym miejscu asfalt jest z lat siedemdziesiątych.

Do remontu jest droga Solec-Budy Kozickie i Solec-Kozice.

Mieszkańcy Solca i Wrzącej proszą też o trwałe wycięcie zakrzaczeń przy wymienionych drogach.

- Wiem, że Ewa Michalska dba zwłaszcza o swoje sołectwo, myślę jednak, że wszyscy sołtysi w gminie Gostynin mają podobne problemy. Ten teren jest mi znany, ponieważ ja tam pracuję w szkole i to co jest przedstawione to fakty. To co jest w Babach Dolnych, tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć – mówił Paweł Pilichowicz, tuż po odczytaniu pisma.

 and.

Czytany 1964 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok