• kutno1
  • Sławek2

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • DEKRA.png

zwolen

  • BANER-G24-1.jpg
  • SoftNet2.png
  • BANER-G24-2.jpg
sobota, 23 marca 2019 15:52

Pierwszy Dzień Wiosny w Jedynce

Szkoła, do której chętnie się chodzi to taka, gdzie ciężka uczniowska praca nagradzana jest nie tylko dobrymi ocenami lecz również atrakcjami, które tą naukę urozmaicają. To szkoła, która uczy dystansu do siebie, a role czasami się odwracają i dorośli są na scenie, dzieci zaś na widowni.

To wreszcie szkoła, która nawet w Pierwszy Dzień Wiosny pęka w szwach. Taką szkołą jest Jedynka.

21 marca cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 zadbała o to, aby tych atrakcji dla uczniów nie zabrakło. Jako pierwszy w tym szczególnym dniu wystąpił powitany gromkimi oklaskami zespół Babba, złożony z nauczycieli ubranych w stroje z lat 70-tych, który wykonał układ taneczny do utworu Waterloo. Kolejną niespodzianką był występ chóru złożonego z pracowników administracji i obsługi, który zaśpiewał piosenkę „Wiosna” przy pomocy bardzo sprawnego dyrygenta.

Chętni uczniowie wzięli udział w konkursie na Pana i Panią Wiosnę, których zadaniem było zaprezentować jak najciekawszy strój związany z tą porą roku. Ogromne emocje wzbudziły międzyklasowe zawody w przeciąganiu liny. Do rywalizacji przeciwko jednej z klas ruszyła także grupa nauczycieli, którzy ku radości wszystkich zostali szybko pokonani.

Aby tradycji w tym dniu stało się zadość, uczniowie klas młodszych poszli na spacer aby szukać pierwszych oznak wiosny oraz symbolicznie pożegnali zimę topiąc Marzannę.

SP1 Gostynin

 

Czytany 1354 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze  

+9 # Iwona 2019-03-23
I do tej szkoły pójdzie moje dziecko. Gratuluję kreatywnosci . Rodzice też się chętnie włączą do takich akcji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok