• Sławek2
  • kutno1

  marqs AKmedia viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • DEKRA.png

zwolen

  • BANER-G24-2.jpg
  • SoftNet2.png
  • BANER-G24-1.jpg
czwartek, 23 maja 2019 16:40

Powiatowy Festiwal Tańca. Zapraszamy do Sannik

Festiwal odbędzie się 25.05.2019 roku od godz. 10.00 w Europejskim Centrum Artystycznym w Sannikach. Udział weźmie ok. 500 uczestników prezentujących różne style tańca, którzy wystąpią na scenie nowej muszli koncertowej zlokalizowanej na terenie parku Pałacu w Sannikach.

Powiatowy Festiwal Tańca organizowany jest od 5 lat przez Wydział Promocji Starostwa Powiatowego w Gostyninie. W tegorocznej edycji wystąpi ok. 500 uczestników z Gostynina, Płocka, Szczawina Kościelnego, Gąbina, Sannik, Łącka i Lucienia. Patronat Honorowy nad Festiwalem objął Marszałek woj. Mazowieckiego Adam Struzik.

Łącznie wystąpią 32 grupy i zespoły taneczne. Podczas festiwalu oceniane będą: zespoły ludowe, grupy taneczne, taniec nowoczesny, taniec towarzyski w parach i soliści. Uczestnicy Festiwalu zapoznają się z historią Pałacu w Sannikach zwiedzając grupami z przewodnikiem cały obiekt.

Festiwal Tańca służy jako platforma prezentacji dorobku zespołów i grup tanecznych oraz miejsce wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami. Podczas imprezy zaprezentują się zarówno dzieci w wieku przedszkolnym jak i profesjonalne pary taneczne, które zdobyły już mistrzowskie kategorie taneczne na poziomie ogólnopolskim.

Zapraszamy do Sannik.

 

Andrzej Wiśniewski

Naczelnik Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Gostyninie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok