• kutno1
  • Sławek2

  marqs AKmedia viper 

NAJNOWSZE OGŁOSZENIA

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

  • DEKRA.png

Czajka

  • RAMBO-BANER-G24.jpg
  • SoftNet2.png
  • PIES-BANER-G24-1.jpg
czwartek, 06 czerwca 2019 19:37

50-lecie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej [audio]

W czwartek (6.06) na Zamku świętowano jubileusz 50-lecia istnienia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gostyninie powstała 1 marca 1969 roku z inicjatywy Edwarda Przygodzkiego, który również był pierwszym dyrektorem placówki do 1992 roku. Siedziby Poradni były w różnych miejscach, na początku była to Szkoła Podstawowa nr 3, od 1972 roku Dom Nauczyciela, a od 1977 roku siedzibą był tzw. "Czerwoniak" w obiektach szpitalnych. Jak mówiła dyrektor Dorota Migdalska - złote lata Poradni nastąpiły z chwilą przeprowadzki do budynku przy ul. Stodólnej 3. Tam specjaliści pracowali do 2003 roku. Później na rok trafili do Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego. Od 2014 roku, aż po dziś dzień Poradnia znajduje się w budynku Starostwa przy ul. 3 Maja. - Warunki lokalowe są bardzo dobre - mówiła dyrektor Dorota Migdalska.

Katarzyna Dąbkowska z Płocka, trener rozwoju osobistego, przybliżyła zasady dobrej komunikacji.

 

Gratulacje i życzenia składali m.in. samorządowcy: starosta Arkadiusz Boruszewski, przewodnicząca Rady Powiatu Katarzyna Osowicz-Szewczyk, wiceburmistrz Halina Fijałkowska, przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Reder i wójt Edmund Zieliński.

 

Uroczystości uświetnił występ przedszkolaków z "Czwórki" oraz naszych nauczycieli ze Szkoły Muzycznej: solistki Moniki Mulskiej, której akompaniował na fortepianie Marcin Kalinowski.

and.

Czytany 1986 razy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
doktor
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok