Wyszukaj ogłoszenie

Publicystyka

Porady prawne

Animal Ghost

  • Plamka
    Plamka Pamiętacie suczkę, która ponad miesiąc temu pojawiła się na…
  • Tajga
    Tajga To młodziutka, 8-miesięczna suczka, która uniknęła wyjazdu do schroniska.…
  • Jantar
    Jantar "Mokre futro, w oku łezka…Kto małego weźmie pieska?Kto przygarnie…
  • gostynin24.png
  • UM.png
  • gmina.png
  • BANER-24.jpg
  • alabnowe.gif
  • wegiel.png
środa, 06 grudnia 2017 14:21

I mikołajkowe zawody wrotkarskie

Miłośnicy rolek spotkali się w poniedziałek (4.12) w hali sportowej MOSiR w Gostyninie, by pod okiem trenera Łukasza Flejszera spędzić Mikołajki na "sportowo".

Pierwsze Mikołajkowe Zawody we wrotkarstwie rekreacyjnym i szybkim pod hasłem: "Sięgnij po medal - stop używkom" zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy Zwoleń-Team rozpoczęły się o godz. 19:00.Przeprowadzone zawody były częścią/jednym z zadań prowadzonego programu profilaktycznego dot. przeciwdziałania alkoholizmowi, narkomanii oraz przemocy w ramach tzw. profilaktyki uniwersalnej - Gmina Gostynin.Przez trzy godziny 30 osób chętnych/zgłoszonych do zawodów rywalizowało w konkurencjach: bieg na eliminacje dla grupy zaawansowanej, wyścig blade cross z przeszkodami dla rolek fitness i szybkich, sztafeta dla grupy zaawansowanej, przejazd pod tyczką grupa młodsza i grupa starsza, tor przeszkód na czas rolki fitness i szybkie.Był klimat - Mikołaj, prezenty - najlepsi otrzymali puchary, wszyscy medale z rąk rozśpiewanego i roztańczonego św. Mikołaja. Dodatkowo Radny Miasta Gostynina p. Michał Bartosiak oprócz zaproszenia specjalnego gościa Mikołaja, dla dzieci ufundował słodycze dzięki czemu były uśmiechnięte buzie małe i duże. Wrotkarstwo jako nowy sport w Gminie i Mieście Gostynin na stałe zagościło. Jest nas coraz więcej (łącznie wszystkich 55 osób). Podziękowania należą się uczestnikom za udział, ambitną walkę, włożony wysiłek fizyczny. Szczególne słowa uznania kieruję również w stronę rodziców: "...to dzięki Wam spotkaliśmy się w tak licznej grupie" -podsumowuje Trener.

Wyniki:

Bieg na eliminacje - rolki szybkie - grupa zaawansowana

1. Oskar Berliński
2. Maja Michalska
3. Klaudia Tyszkiewicz

Blade Cross "bieg z przeszkodami" - rolki fitness
1. Amelia Berlińska
2. Kinga Tyrajska
3. Anna Pospieszyńska
4. Nikola Matczak

Blade Cross "bieg z przeszkodami" - rolki szybkie
1. Zosia Kotfasińska
2. Klaudia Tyszkiewicz
3. Adrianna Kafarska
4. Maja Michalska

Sztafeta - grupa zaawansowana
1. Maja Kafarska, Zofia Kotfasińska
2. Martyna Śmiałkowska, Klaudia Tyszkiewicz
3. Adrianna Kafarska, Olivia Kowalczyk

Przejazd pod tyczką - grupa młodsza
1. Amelia Berlińska
2. Małgorzata Żytkiewicz
3. Amelia Kowalczyk

Przejazd pod tyczką - grupa starsza
1. Maja Kafarska
2. Klaudia Tyszkiewicz
3. Zuzanna Bombała

Tor przeszkód na czas - rolki fitness
1. Amelia Berlińska
2. Kinga Tyrajska
3. Nikola Matczak

Tor przeszkód na czas - rolki szybkie
1. Maja Michalska
2. Maja Kafarska
3. Adrianna Kafarska

Sędziował: p. Grzegorz Maciejewski /pomiar elektroniczny/
Protokolant: p. Grzegorz Maciejewski i Trener

  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

  • kilan
  • zur

Najnowsze komentarze

Pogoda Gostynin z serwisu
OSKP Lisek
facebook_page_plugin