• dekra1

 marqs bus   viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

PUBLICYSTYKA

PORADY PRAWNE

ANIMAL GHOST

 • Pipi
  Pipi Mała koteczka poleca się do adopcji jako kotka domowa.
 • Oszukać przeznaczenie
  Oszukać przeznaczenie Ile razy jedna istota niewiele większa od kota może…
 • Klara
  Klara Na tych zdjęciach jest radosna. Jeszcze kilkanaście tygodni temu…

PARTNERZY

jarmark

 

 • alabnowe.gif
 • wegiel.png
poniedziałek, 14 maja 2018 11:50

Policjanci szybko odnaleźli 16-latka

Gostynińscy policjanci bardzo szybko odnaleźli 16-latka, który oddalił się z przyjęcia rodzinnego. Dzięki profesjonalnym działaniom funkcjonariuszy, już w godzinę po zgłoszeniu, chłopak został odnaleziony i przekazany pod opiekę rodzinie. 

Wczoraj, po godz. 22. dyżurny gostynińskiej Policji otrzymał niepokojące zawiadomienie o zaginięciu nieletniego. Z przyjęcia rodzinnego, które odbywało się na terenie gminy Szczawin Kościelny, w pewnym momencie „zniknął” 16-letni chłopiec. Jeden z gości, gdy zauważył nieobecność nastolatka natychmiast zadzwonił do niego na telefon komórkowy, jednak chłopak nie potrafił określić swojego położenia. Gdy poszukiwania na własną rękę nie przyniosły rezultatu, rodzice zaalarmowali policjantów. Sytuacja wyglądała bardzo niepokojąco, ponieważ nastolatek nie odbierał telefonu i nie wiadomo było gdzie przebywa. Ponadto z uzyskanych informacji wynikało, że mógł być pod znacznym wpływem alkoholu. Dzięki szybko podjętej akcji poszukiwawczej, chłopaka udało się odnaleźć w niespełna godzinę po zgłoszeniu zaginięcia. W swoim organizmie 16-latek miał ponad promila alkoholu i nie potrafił logicznie wyjaśnić powodu oddalenia się z przyjęcia. Po badaniu lekarskim został przekazany rodzicom. Teraz o całym zdarzeniu poinformowany zostanie Sąd Rodzinny.

podkom. Dorota Słomkowska 
KPP w Gostyninie

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze  

+6 # xm 2018-05-14
rodzina 500 plus
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

GALERIA ZDJĘĆ

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
facebook_page_plugin