•  
   
   
   
   
 •  
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 •  
 

 

 

 

 

  

 
 

Felietony

 • W obronie internautów
  W obronie internautów Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Gostyninie prowadzi postępowanie…
 • Wolny dzień w kalendarzu
  Wolny dzień w kalendarzu Nieraz słyszymy: „Nie lubię poniedziałku!”. Czasami tak się zdarza. Na szczęście tydzień to nie tylko…
 • Matko, która nas znasz…
  Matko, która nas znasz… „Ave Maryja, woła cały świat, Ave Maryja, Matko Boga i nas.” O, Maryjo, Matko Boga…

 
 1. 1

sobota, 18 stycznia 2014 01:10

IdG wzywa burmistrza do odejścia

Nie oczekiwaliśmy innego wyroku Sądu Okręgowego w Płocku. Ze względu na prawomocny już wyrok, wzywamy pana Włodzimierza Ś.  do ustąpienia ze stanowiska Burmistrza Gostynina. Czas skończyć z dalszą kompromitacją naszego miasta .

W imieniu Inicjatywy dla Gostynina - Agnieszka Korajczyk-Szyperska

 

 
Czytany 5023 razy

Komentarze  

 
0 #118 ManiaNa 2014-01-26 13:03
(Ten Bez Nazwiska ...#117)
Masz jednak problemy z własną głową i zachowaniem spokoju. Dlatego nie potrafisz czytać, o zrozumieniu wogóle nie ma co mówić.
Dokładnie mój wpis 109 brzmi:
"Za dwa 24 stycznia powinno zakończyć się POSTĘPOWANIE W SPRAWIE. Spodziewamy się postawienia zarzutów i kontynuacji sprawy przeciwko Włodzimierzowi Ś."
Tle w sprawie twoich epitetów. Dalej trochę rozwinięcia.
Postępowanie w sprawie (czyli bez wskazania potencjalnego winnego) prowadzi się do czasu ustalenia podejrzanego sprawcy przestępstwa i postawienia mu zarzutów. Od tego czasu postępowanie prowadzone będzie przeciwko osobie, która te zarzuty usłyszy. W sprawie niegospodarmnoś ci przy "budowie TERM" (???) polegającej m.in. na wypłaceniu z kasy miasta prawie 8 mln zł za projekt, którego nie ma oraz na machlojkach własnością dzialek usłyszeć może w pierwszej kolejności ten, który wielokrotnie publicznie głosił, że to jego pomysł i jego wykonanie. Całkowita odpowiedzialnoś ć także, chociaż tradycyjnie będzie szukał winnych wradzie Miasta i niekompetentnyc h urzędnikach. Miałbym opełne gacie na miejscu Skarbnika i doradcy d/s finansowych, przewodniczącej Rady i pani zastępcy. Oberwie się także pani mecenas, która wydawała opinie.
 
 
0 #117 .................... 2014-01-26 12:03
ManiaNa czy ten twój pusty globus przyjmie do wiadomości że postępowanie było przeciwko sprawie, anie przeciwko Burmistrzowi naprawdę u ciebie jest coś nie tak pod kopułą , to pewnie ze starości.
 
 
0 #116 dobre 2014-01-25 11:56
do "do w-f " autopromocja jak jest zbyt nachalna lub nieprawdziwa bywa bardzo szkodliwa
 
 
0 #115 do w-f 2014-01-23 11:32
To może wymień te osoby i instytucje, które angażowały się
w obronę utrzymania sądu w Gostyninie? Nikt oprócz P Korajczyk i Robackiego nie kiwnął nawet palcem.
 
 
0 #114 do do WF 2014-01-23 09:45
do "do WF". Trochę przesadziłeś z tymi zasługami Korajczyk i Robackiego w zasługach a szczególnie uratowanie sądu. W tym brało udział wiele osób i instytucji a wymienieni nie tak bardzo. Nie popieram WF bo to chory człowiek więc na tym zakończę.
 
 
0 #113 skazaniec 2014-01-23 08:21
90% gwalcicieli , złodziei morderców w więzieniu uważa że są niewinni. Piękne towarzystwo dajesz swojemu płatnikowi
 
 
0 #112 do wf 2014-01-22 23:43
Wf- ty nie dorastasz do piet, Pani Korajczyk i Panu Robackiemu. To są jedyne osoby, które coś w ostatnim okresie zrobily dla miasta np. dzieki nim istnieje sąd w Gostyninie i uratowano kilkadziesiat miejsc pracy. Twoja głupota, zaślepienie, arogancja, jest porażajaca. Tacy osobnicy powinni być izolowani i leczeni.Twój iloraz inteligencji jest nie mieści sie naskali,- jest liczbą ujemną.
 
 
0 #111 WF 2014-01-22 21:24
W hotelu fan
Mówi: "na taśmie mam
To jak w gardłach im rodzi się śpiew"....
Fanka, proszę czytać i interesować się z większą uwagą:
profesor Kruszyński, profesor Stępień,....lis ta jest długa, ale należy uszanować prywatność tych osób w ochronie przed sforą.
Teraz Twoja kolej Fanka, proszę wymień autorytety, które popierają radnego Robackiego lub radną Korajczyk??? Mam nadzieję, że wystarczy Ci tutaj miejsca.
 
 
0 #110 samo życie 2014-01-22 20:07
W spółkach miejskich powinny być przeprowadzane audyty, wtedy więcej rzeczy wyszło by na światło dzienne w temacie: dokumentacji, zatrudniania pracowników, różnych przetargów, inwestorów, polityki rachunkowości itd. … bo Rady Nadzorcze które sprawują tam nadzór są wybierane z układów, gdyż te same osoby zasiadają w Radach Nadzorczych innych spółek miejskich,
Sprawą nieprawidłowośc i związanych z powoływaniem tych samych osób do rad nadzorczych kilku spółek też powinny zająć się odpowiednie organy , czy ktoś tutaj nie przekroczył swoich uprawnień?????
 
 
0 #109 ManiaNa 2014-01-22 19:50
Za dwa dni 24 stycznia powinno się zakończyć postępowanie Prokuratury w sprawie Term. Spodziewamy się "postawienia zarzutów" i kontynuacji sprawy "przeciwko Włodzimierzowi Ś.".
Czarny to okres Wrodzonej Głupoty.
Czekamy także na pierwsze informacje w sprawie składania fałszywych zeznań przez Danka. Żeby Prokurator nie zapomniał o nim, tak jak zapomniał w 2000 roku oskarżyć zięcia Burmistrza o spowodowanie wypadku, ucieczkę z miejsca wypadku i pozostawienie nieprzytomnego rannego na kierownicy samochodu.
Panie Prokuratorze my czekamy.
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Dekra

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 

Facebook

Pogoda

Pogoda Gostynin z serwisu

Kontakt

 
Jeśli macie pytanie do redaktora serwisu lub administratora to zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.
 

 

 

 

Jeśli macie pytania dotyczące Porad prawnych to możecie przesłać je poprzez poniższy formularz kontaktowy.