• habibi
 • euromedia
 • dekra1

 marqs bus  CJ viper 

WYSZUKAJ OGŁOSZENIE

PUBLICYSTYKA

PORADY PRAWNE

ANIMAL GHOST

 • Mika
  Mika 15 kg, przyjazna suczka. Jest wysterylizowa, odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona.
 • Szeryf
  Szeryf Młody, około roczny piesek. Wyrósł już ze szczenięcych wad…
 • Kropka
  Kropka Jest malutką, zaledwie 8-kg sunią, sięga poniżej kolan. Ma…

PARTNERZY

 • alabnowe.gif
 • BANER-G241.jpg
 • wegiel.png
 • BANER-G242.jpg
sobota, 21 kwietnia 2018 17:19

Muzyka z przesłaniem

W codzienności szybko biegniemy, za czymś dążymy: nowy samochód, lepsza praca, nowe przedmioty ….. Ale czy mamy czas dla siebie, żeby usiąść na chwilę i pomyśleć. Tak po prostu … zwykłe westchnienie, uśmiech bliskiej osoby … jesteśmy razem i to jest najważniejsze, nic się nie liczy. Muzyka, ciepło dnia, jesteś tu i teraz.

Pod powierzchnią wielu trosk jest jeszcze czas i miejsce na coś. Umysł i serce dążą za nowymi rzeczami, ale pozostańmy w tym momencie. Zastanawiamy się, jak sprostać życiu, codziennym obwiązkom. Męczy nas poczucie bezsilności i niespełnienia. Rzadko odczuwamy satysfakcję oraz spokój.

Może zastanówmy się, czy muzyka pomoże? Muzykoterapia jest bardzo dobrą formą terapii. Daje relaks i odprężenie. Znudzenie to uczucie rozbicia. Ale przy dobrej nucie wszystko się zmienia. Możemy osnuć się w marzenia o lepszym jutrze. A przecież warto mieć marzenia. Życie to nie są przypadki, lecz działania i wydarzenia nadające sens kolejnym kartom zapisanym w historii. Paradoks jest taki, że jesteśmy zajęci, nawet żeby dać sobie czas. Muzyka melancholijna, sentymentalna, jedni powiedzą, że jest dla słabych, ale przecież dla każdego coś się znajdzie. Pop, dance, a może klasyka. Od jednego wydarzenia do innego i tak dni mijają. W różnych kierunkach, celach biegniemy. Mimo zapełnienia życia jesteśmy niespełnieni. Ale muzyka może zmienić nasze znużenie, rozterki i smutek. Daje odprężenie i przywraca radość z życia. Muzyka to także taniec, a to wiąże się z ruchem. Czyli jest dobre dla nas i naszego zdrowia i poczucia szczęścia.

Nieważne, czy będzie to dobra książka, czy spacer. Albo chwile spędzone przy dobrej muzyce. Ważne, aby odnaleźć w sobie pasje, spokój i móc realizować się. Ciekawa muzyka sprzyja temu, pomaga rozwijać zainteresowania oraz odnaleźć wewnętrzny spokój.

Chaos, depresja dają uczucie przerwania, a to prowadzi do smutku. Ciekawa i dobra muzyka to moment dla każdego z nas, aby znaleźć coś swojego i cieszyć się życiem. Ból może być twórczy, ale warto uśmiechnąć się i spróbować iść dalej.

Muzyka daje radość życia i pozwala zerwać ze smutkiem.

Postać Tomka Kamińskiego jest bardzo ciekawa i inspirująca. To wokalista, skrzypek. Tworzy muzykę, teksty z przesłaniem. A co to znaczy? To już trzeba ocenić. Muzyka szybko jest zapamiętywana. Ma w sobie to „coś”. Można jej słuchać i nastraja pozytywnie. Znany jest z muzyki jazzowej. Początkowa jego kariera to gra z zespołem potem solowa. Wydał kilka płyt. Wystąpił przed Papieżem św. Janem Pawłem II.

Muzyka Tomka Kamińskiego jest godna polecenia. To muzyka z przesłaniem. Daje energię do działania. Potrzebna jest ona w życiu. Moc energetyczna w muzyce Tomka Kamińskiego jest widoczna od pierwszych jego utworów.

Renata Mielniczuk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media

Dodaj komentarz

GALERIA ZDJĘĆ

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Pogoda Gostynin z serwisu
OSKP Lisek
facebook_page_plugin