Mazur bez punktów

W 7. kolejce rozgrywek IV ligi mazowieckiej północnej grupy, Mazur przegrał u siebie z Huraganem Wołomin 0:2. W naszej drużynie zadebiutował przy ul. Sportowej cudzoziemiec.

Po dwóch zwycięstwach ligowych sympatycy Mazura liczyli na kolejne punkty, tym bardziej, że gostyninianie grali na swoim boisku. Huragan w tym roku spisuje się bardzo dobrze, do Gostynina przyjechał jako wicelider i zasłużenie wygrał. Pierwsza bramka dla gości wpadła w 30 minucie, a druga w końcówce spotkania.

Przed gostynińską publicznością pierwszy raz zaprezentował się w naszej drużynie Vasyl Ravlyk z Ukrainy, który w drugiej połowie zmienił Eryka Przybylskiego.

Huragan po zwycięskim meczu z Mazurem umocnił swoją pozycję na dugim miejscu z 18. pkt. Pierwsza jest Ożarowianka – też zgromadziła 18 pkt. Mazur zajmuje 9 miejsce – 7 pkt.