Porażka z Wisłą II. Mazur odpada z Pucharu Polski

W meczu półfinałowym Pucharu Polski na szczeblu Płockiego OZPN Mazur Gostynin przegrał 0:2 z Wisłą II Płock i odpadł z rozgrywek pucharowych.

W pierwszych minutach mecz przebiegał dość wyrównanie, żadna z drużyn nie trafiła do siatki rywala. Pierwszą bramkę dla zespołu Wisły II strzelił w 56 minucie Patryk Wieliczko po pięknym strzale po długim rogu bramki Kurka. W 70 minucie najlepszą okazję dla Mazura zmarnował Eryk Przybylski. Odbiór piłki przez Vasyla Ravlyka spod linii końcowej i odegranie do Bartosza Wiśniewskiego a następnie z kilku metrów Przybylski nie trafił w piłkę. Podanie w 76 minucie spod linii końcowej Oliwiera Osmańskiego do Adriana Szczutowskiego zakończyło się golem na 2:0. Z kilku metrów Szczutowski strzelał po krótkim rogu bramki Kurka. Mazur kończył w osłabieniu spotkanie z Wisłą, gdyż w 80 minucie spóźniony wślizg Bartosza Wiśniewskiego trafił w nogi Fabiana Hiszpańskiego.

Kolejny mecz – 8 kolejki IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej – w sobotę, 29 września 2018 r. o g. 15:00 na własnym boisku Mazur zagra z Drukarzem Warszawa.