Ogłoszenie

Firma ATMP Producent maszyn rolniczych zatrudni osobę na stanowisko: Referent/ka ds. handlu i promocji z językiem angielskim (praca biurowa) Miejsce pracy: Leśniewice Małe, 09-500 Gostynin

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziana:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy z klientem

- podstawowa znajomość środowiska Windows i Office

Zakres obowiązków:
- utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z klientami firmy
- przygotowywanie ofert handlowych oraz logistyka posprzedażowa
- udział w targach branżowych
- obsługa portali społecznościowych

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełen etat
- stałe godziny pracy
- pracę w młodym zespole
- możliwość rozwoju

CV prosimy wysyłać na adres: [email protected]

Więcej informacji pod numerem telefonu 691-555-583

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 16°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 13 km/h

Ogłoszenia