G24

  • baner green horizon 2 1000x300

  • zamek

  • petecki

  • roman

  • 600x200

Opis

Twój zakres obowiązków:

Terminowe dostarczanie towarów
Uczestniczenie w wyładunku/załadunku towarów
Odbieranie zwrotów, nadwyżek, reklamacji
Obsługa dokumentacji przewozowej i magazynowej, rozliczanie dostaw
Bieżąca obsługa pojazdu (uzupełnianie płynów samochodowych, sprawdzanie opon, itp.)

Nasze wymagania:

Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych (kat. C) lub dostawczych
Prawo jazdy kat. B i C
Uprawnienia na przewóz rzeczy
Karta kierowcy (elektroniczna)
Uczciwość, odpowiedzialność
Dyspozycyjność do pracy zmianowej

To oferujemy:

Stabilność zatrudnienia – a to w dzisiejszych czasach podstawa!
Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
Solidny zastrzyk gotówki na święta – karta prepaid na zakupy w sklepach Stokrotka do 800 zł rocznie
Bonus mikołajkowy do 60 zł na dziecko
Bonus wakacyjny do 200 zł
Wyprawkę dla maleństwa
Super nagrody w konkursie „Prosty Pomysł-duże korzyści”
Szkolenia stanowiskowe oraz wdrożenie pod okiem Opiekuna
Realną szansę rozwoju i awansu - ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego
Możliwość skorzystania z atrakcyjnych warunków ubezpieczenia na życie
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą - aplikuj do nas!

Kontakt

Dział Rekrutacji
502004314
Email: praca@stokrotka.pl
Kierowca Kat. C Stokrotka - Teresin
  • 20220705_134354.jpg
  • brzezinska.png
  • 20220704_165108.jpg
  • bienkowsak.png
  • 20220704_141829.jpg
  • lupinski.png
  • MGozdowska.jpg
  • JPietrzak.jpg
  • 20220704_141817.jpg

Hals
Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE