G24

  • baner green horizon 2 1000x300

  • dekra1

  • zamek

  • petecki

  • roman

Opis

Agencja Rozwoju i Promocji “Zamek” Sp. z o.o. w Gostyninie zatrudni kierowcę/dostawcę kat. B

Miejsce Pracy: Zamek Gostyniński, ul. Zamkowa 31, Gostynin.

Opis stanowiska:

- terminowa dostawa żywności i odbiór termosów transportowych powierzonym pojazdem do i od klientów,

- rozliczenie się z dokumentów,

- mycie i dbanie o czystość pojazdów.

Oczekiwania:

- prawo jazdy kat. B (czynne prawo jazdy od min. 1 roku),

- sprawność fizyczna,

- umiejętność podstawowej obsługi samochodu,

- dyspozycyjność,

- dbanie o powierzone mienie,

- chęć do pracy, sumienności i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,

- bardzo dobra organizacja pracy własnej

- uczciwość.

Dodatkowym atutem będzie aktualne badania sanepidowskie.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- gorący posiłek w trakcie dnia,

- przyjazną atmosferę w pracy.

Zgłoszenia prosimy kierować osobiście w siedzibie Spółki, za lub telefonicznie (prosimy o nie wysyłanie wiadomości SMS).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Agencja Rozwoju i Promocji Zamek Sp. z o.o.
797377270
Email: pawelgostynski@zamek-gostynin.eu
nopic
  • weglewska.jpg
  • mular.jpg
  • WKamierkiewicz.jpg
  • baranowska.jpg
  • SSzubert.jpg
  • MDolegowski.jpg
  • sokolowski.jpg
  • tomasik.jpg

Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE