gostynin24

 •  
  kmr
 •  
  garstka
 •  
  petecki gostynin 1000x300
 •  
  dekra1
 •  
  Kuźnia Smaków
 •  
  Bar Letni
 •  
  reklama g24 catering dietetyczny online
   
 •  
  600x200
   
 •  
  BANER 22.10
   
piątek, 15 lutego 2019 12:46

Koduj w Płocku - rusza pierwsze spotkanie płockich programistów

O tym, że programowanie to umiejętność bez której nie ma rozwoju nowych technologii i większość firm, czy to startupów czy to dużych korporacji, nie jest w stanie wdrażać działających innowacji, wie niemal każdy. Na rynku pracy nadal jednak brakuje ,,rąk do kodowania”, a każdy szanujący się developer zdaje sobie sprawę, że w programowaniu trzeba być na bieżąco, śledzić trendy, uczyć się wartościowych zagadnień, a nie tracić czas na zbędną lub przestarzałą teorię. Ważne jest to, żeby nie zamykać się we własnym teamie, odwiedzać tzw. branżowe meetupy i wymieniać się doświadczeniami.

 

Dla kogo jest ,,Koduj w Płocku”?

Zapraszamy płockich koderów, ale również każdego kogo interesuje nauka programowania. Naszym marzeniem jest wtajemniczenie jak największej liczby osób w arkana programowania i pokazanie, że nie jest to czarna magia, a kodować może każdy, kogo to zainteresuje - twierdzi Michał Szafrański, współorganizator i pomysłodawca spotkania ,,Koduj w Płocku”.

Popyt na specjalistów m.in. programistów, analityków lub marketerów internetowych przewyższa podaż nie tylko w Polsce, ale również w większości krajów zachodnich. W ciągu najbliższych lat ten deficyt będzie się zwiększać. Nic dziwnego, że coraz wyraźniej widać próbę poszukiwania przez kraje na całym świecie zachęt dla innowacyjnych firm technologicznych do zakładania działalności na ich terytorium oraz przyciągania utalentowanych kadr - dodaje Małgorzata Gontarek z Fundacji Startup Poland, community manager i współorganizator spotkania.

Dlaczego warto być na spotkaniu?

Na spotkaniu będziemy wymieniać się wiedzą na tematy związane z tworzeniem oprogramowania, bezpieczeństwem aplikacji i dobrymi praktykami programistycznymi. Będzie można będzie poznać ,,kolegów po fachu” i porozmawiać o trendach w projektowaniu oprogramowania. W przyszłości chcielibyśmy również zorganizować całodniowe warsztaty na które uczestnicy przyjdą ze swoimi komputerami, a wyjdą z napisaną własną aplikacją i ogromem wiedzy praktycznej.

Gdzie się spotykamy?

Spotkanie odbędzie się 21 lutego (czwartek), o godzinie 17:45 w Staromiejskim Centrum Biznesu ,,Przetwornia”; Synagogalna 4 w Płocku. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Odnośniki do wydarzenia:

http://bit.ly/1SpotkaniePlockoderow

http://bit.ly/event1SpotPlockod

Kontakt do organizatorów:

Rekrutacja i sprawy organizacyjne

Michał Szafrański

tel. 601 453 622

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PR i marketing i sprawy organizacyjne

Małgorzata Gontarek

tel. 602 773 379

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • BModrzejewski.jpg

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja