gostynin24

 •  
  kmr
 •  
  garstka
 •  
  petecki gostynin 1000x300
 •  
  dekra1
 •  
  Kuźnia Smaków
 •  
  Bar Letni
 •  
  reklama g24 catering dietetyczny online
   
 •  
  600x200
   
 •  
  BANER 22.10
   
piątek, 08 marca 2019 16:33

Dyrektor od żółtej książki zawita do Płocka w marcu

Skąd czerpać pieniądze na start i rozwój biznesu, a od kogo best practice? ,,Porozmawiajmy o biznesie w Płocku” zaprasza chętnych na spotkanie w marcu.

 

Niezależnie od tego czy jesteśmy na samym początku przygody z biznesem i działamy jako startup, czy też funkcjonujemy już jako dojrzała firma, zawsze do dalszego rozwoju potrzeba tego samego: pieniędzy, wiedzy i kontaktów. Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem pozwalającym zdobyć informacje skąd czerpać te zasoby jest udział w spotkaniach z praktykami biznesu.

21 marca (czwartek) o godzinie 17, w Staromiejskim Centrum Biznesu Przetwornia w Płocku odbędzie się kameralne spotkanie ,,Porozmawiajmy o Biznesie w Płocku”, którego organizatorami są Bank Gospodarstwa Krajowego we współpracy z Youth Business Poland, a na miejscu koordynuje je Małgorzata Gontarek w ramach działań Inicjatywy Startup Płock.

W wydarzeniu udział weźmie gość specjalny - Przemysław Jurek, właściciel firmy Lavito, który na biznesie i innowacyjnych rozwiązaniach zjadł już zęby. Przemek opowie o tym, jakich błędów by nie popełnił gdyby drugi raz budował Lavito w prezentacji "The Do's and Don'ts of a startup - based on Lavito story". Przemek wcześniej był zaangażowany w wiele projektów internetowych z doświadczeniem w marketingu i rozwoju produktu. W 2009 roku jako dyrektor generalny pkt.pl (żółtych książek telefonicznych) odpowiedzialny za reorganizację firmy i wdrożenie kompleksowych rozwiązań online dla małych i średnich firm. W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się również skąd czerpać fundusze na rozwój firmy. Opowiedzą o tym Mateusz Andrzejewski i Adrian Migoń.

Wydarzenie odbędzie się w j. polskim i będzie miało formę prezentacji, z możliwością zadawania uszczegóławiających pytań.

Agenda

17:00 - rejestracja

17:15-17:45 - powitanie i kilka słów o YBP

17:45 - 18:45 - Przemek Jurek, Lavito, "The Do's and Don'ts of a startup - based on Lavito story"

18:45 - 19:05 - Mateusz Andrzejewski, Bank Gospodarstwa Krajowego, Fundusze Europejskie w Twoim interesie!

19:05-19:20 - Adrian Migoń, Youth Business Poland, Praktyczne porady dla przedsiębiorców

19:20 - Rozmowy kuluarowe

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Rejestracja jest wymagana.

Wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/394411101108620/

Wydarzenie w serwisie Evenea:

https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/plock/porozmawiajmy-o-biznesie-w-plocku-217511/

Kontakt z koordynatorem wydarzenia:

Startup Płock

Małgorzata Gontarek

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • BModrzejewski.jpg

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja