• garstka
  • spac
  • bank24
  • baner do internetu 1000 x 300
  • NOVABUD2

f  y    AKmedia  kino  bus   ochrona

  • reklama-g24.jpg
środa, 08 listopada 2017 18:15

Pływacy z "Jedynki" pokazali swoje umiejętności

Na pływalni miejskiej w środę (8.11) swoje umiejętności sprawdzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1. Wszystko pod bacznym okiem nauczycieli wychowania fizycznego z tej szkoły.  

 

Wyniki: 

DZIEWCZĘTA - 25m

Rocznik 2010

I miejsce - Michalina Kosmalska -29,21s

II miejsce - Patrycja Wypych - 32,04s

III miejsce - Zosia Stańczak- 42,21s

Rocznik 2009

I miejsce - Anna Móżdżyńska - 22,64s

II miejsce - Nikola Matczak - 31,61s

III miejsce - Maja Dutkiewicz - 35,55s

Rocznik 2008

I miejsce - Aleksandra Wasilewska - 23,40s

II miejsce - Natalia Joachim - 26,79s

III miejsce - Zuzanna Grusiecka - 26,94s

IV miejsce - Natalia Golus - 28,20s

V miejsce - Amelia Jankowska - 31,94s

VI miejsce - Aleksandra Koziej - 40,27

Rocznik 2007

I miejsce - Łucja Zaręba - 25,73s

II miejsce - Zuzanna Kosmalska - 26,71s

III miejsce - Julia Michalak - 27,40s

IV miejsce - Vanesa Justyńska - 29,86

V miejsce - Julia Smyczyńska - 30,24s

DZIEWCZĘTA- 50m

Rocznik 2006

I miejsce - Anna Wójcikowska - 46,02s

II miejsce - Natalia Kalwasińska - 1:06;84

III miejsce - Maja Frankowska - 1:12;45

Rocznik 2005

I miejsce - Zuzanna Petz - 42,21s

II miejsce - Liliana Kurpiewska - 44,99s

III miejsce - Aleksandra Jaworska - 53,02s

IV miejsce - Agata Szulczewska - 57,34s

Rocznik 2004

I miejsce - Marta Berlińska - 1:06;99

CHŁOPCY- 25m

Rocznik 2011

I miejsce - Antek Grusiecki - 43,56s

Rocznik 2010

I miejsce - Jakub Milczarek - 39,71s

II miejsce - Jakub Michalski - 46,76s

III miejsce - Bartosz Gigaszewski - 49,89s

IV miejsce - Piotr Bielecki - 57,12s

Rocznik 2008

I miejsce - Szymon Toruniewski - 21,21s

II miejsce - Mieszko Czupryniak - 26,01s

III miejsce - Mateusz Wróblewski - 26,57s

Rocznik 2007

I miejsce - Adam Móżdżyński - 20,50s

II miejsce - Mateusz Dobiński - 22,64s

III miejsce - Oliwier Przybylski - 46,24s

Chłopcy- 50m

Rocznik 2006

I miejsce - Adam Kaszewski - 42,02s

II miejsce - Bartosz Mrzewa - 54,13s

III miejsce - Oliwier Lewandowski - 55,91s

Rocznik 2005

I miejsce - Jakub Wasilewski - 42,19s

II miejsce - Albert Smyczyński - 46,06s

III miejsce - Błażej Kucharski - 49,68s

IV miejsce - Kacper Figaszewski - 1:08;18

Rocznik 2004

I miejsce - Szymon Zieliński - 38,55s

WSZYSTKIM GRATULUJEMY

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  • SKorpowska.jpg
  • grzybowski.png
  • 20200924_084132.jpg
  • JWypych.jpg
  • 20200924_141314.jpg
  • ZTarka.jpg
  • gebala.png
  • zylak.png
  • 20200923_112738.jpg
  • SKowalczyk.jpg
  • szczupalkiewicz.png

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja
facebook_page_plugin