• wegiel
  • NOVABUD2
  • garstka

 domagalska 183x80 marqs AKmedia viper 

siadaczka24

 

  • SoftNet2.png
  • AKmedia.png
środa, 08 stycznia 2020 23:55

Cegielnia Fundacji dla Zwierząt Animal G(h)ost

Pomysł Cegielni narodził się dwa lata temu i został po raz pierwszy wykorzystany w czasie eventu zorganizowanego 8 grudnia 2018 roku w MCK w Gostyninie.

Ludzie o dobrych sercach chcący wspomóc Fundację i jej podopiecznych wzięli udział w zbiórce fantów, które zostały przekazane na licytacje w Cegielni, a całkowity dochód został przeznaczony na działalność Fundacji.

Pomysł Cegielni zostaje kontynuowany w postaci wirtualnej. Na stronie tego wydarzenia będziecie mogli licytować mnóstwo rzeczy, które pomogą w zbiórce funduszy dla podopiecznych Fundacji Animal G(h)ost.

Jeśli jesteś zainteresowany/a przekazaniem czegoś do Cegielni, prosimy o kontakt poprzez wiadomość prywatną.

Przed przystąpieniem do licytacji prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który możecie znaleźć poniżej.

Dziękujemy za wsparcie i zachęcamy do zapraszania znajomych do naszego wydarzenia!

Cegielnia Animal G(h)ost

Regulamin bazarku
1. Bazarek przeznaczony jest na utrzymanie podopiecznych Fundacji Dla Zwierząt ANIMAL G(H)OST w Gostyninie i okolicach, na leczenie i sterylizację bezdomnych zwierząt oraz na cele statutowe organizacji.
2. Licytacje odbywają się w sposób jawny, na stronie wydarzenia. Licytujemy wyłącznie pod głównym postem z licytowanym przedmiotem.
3. Licytacje trwają 7 dni od wystawienia przedmiotu. Data i godzina zakończenia licytacji będzie podana w każdym poście z wystawionym przedmiotem.
4. Licytację wygrywa najwyższa oferta złożona do czasu zakończenia licytacji.
5. Licytujemy i przebijamy do pełnych złotych.
6. Po zakończeniu licytacji, zwycięzca otrzyma wiadomość z danymi do wpłaty za wylicytowany przedmiot.
7. Ewentualne koszty przesyłki pokrywa osoba kupująca. Istnieje możliwość odbioru osobistego fantów wystawianych przez nas osobiście.
8. Na wpłatę oczekujemy 7 dni od czasu zakończenia licytacji. W przypadku braku możliwości terminowej wpłaty, prosimy o kontakt poprzez wiadomość prywatną.
9. W przypadku braku wpłaty w ciągu 7 dni i braku kontaktu ze strony zwycięzcy licytacji, przedmiot zostaje wystawiony ponownie.
10. Po otrzymaniu wpłaty, przedmiot zostanie wysłany w ciągu 7 dni. Po otrzymaniu przesyłki prosimy o informację w wiadomości prywatnej w celu potwierdzenia dostarczenia przedmiotu.
11. Przedmioty, które nie zostaną wylicytowane, będą wystawiane ponownie.
12. Jeśli chcesz wspomóc bazarek i przekazać fanty na licytację, prosimy o kontakt.

Cegielnia Animal G(h)ost

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  • 20200326_092202.jpg
  • W.png
  • zajac.png
  • 20200326_092234.jpg
  • J.png
  • bilecka.jpg

NAJNOWSZE KOMENTARZE


facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok