• spac

f  y    AKmedia  kino  ochrona

sobota, 12 września 2020 22:42

Janusz Wojnarski trzeci w Polsce

Były trener i zawodnik Mazura Janusz Wojnarski zajął trzecie miejsce w rozgrywanych w Bilczy k/Kielc Mistrzostwach Polski Weteranów w tenisie stołowym. To największy sukces sportowy 71-letniego gostyninianina.

Wychowanek Gwiazdy Bydgoszcz i wieloletni trener oraz zawodnik Mazura Gostynin od kilku lat bierze udział w turniejach weteranów po całej Polsce. Puchary przywoził z lokalnych turniejów z pobliskiego Płocka czy Kutna ale nigdy nie zdarzyło się aby w Mistrzostwach Polski stanął na podium. - To wydarzyło się w roku pandemii koronawirusa. To mój duży sukces, z którego się cieszę – powiedział portalowi gostynin24 Janusz Wojnarski startujący w kategorii wiekowej 70-74 lata.

W starszej kategorii wiekowej mistrzostwo zdobył Leon Pawlak z Płocka, znany gostynińskiej publiczności z turniejów nauczycieli. Sympatycznym seniorom gratulujemy i życzymy dobrej kondycji na kolejne lata.