• spac

f  y    AKmedia  kino  ochrona

wtorek, 29 września 2020 23:34

Bardzo dobry występ tenisistów stołowych z Gostynina

W niedzielę (27.09) w hali OSiR na warszawskim Targówku rozegrany został finał 65 Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego Memoriał redaktora Janusza Strzalkowskiego.

Kolejny raz uczniowie SP3 Gostynin, a zarazem wychowankowie UKS ALFA Gostynin odnotowali bardzo dobry start w zawodach, tym samym udowadniając, że należą do ścisłej czołówki tenisa stołowego w naszym województwie.

Najlepszy wynik odnotowały dziewczęta grające w kategorii młodzik. Antonina Osmolak wywalczyła brązowy medal, natomiast Małgorzata Cichońska zajęła czwarte miejsce. W tej samej kategorii wiekowej chłopców najlepszym wynikiem może pochwalić się Franek Brzozowski, który wywalczył 6 miejsce. Również 6 miejsce w kategorii żak wywalczył Filip Kowalczyk.