gostynin24

 •  
  Reklama 1000x300 pix Gostynin24
 •  
  garstka
 •  
  petecki gostynin 1000x300 praca
 •  
  dekra1
 •  
  Bar Letni
 •  
  orange
 • Bialotarsk.jpg
 •  
  reklama g24 catering dietetyczny online
   
 •  
  BANER OD 26.11
   
 •  
  Brico 3
wtorek, 09 lutego 2021 17:38

Zaproszenie do Jedynki

Jedynka przy ulicy Ozdowskiego w Gostyninie to szkoła, gdzie stuletnia tradycja styka się z nowoczesnością. Gdzie obok nauki jest miejsce na rozwijanie swoich pasji, osobowości, kreatywności i przedsiębiorczości.

Obecnie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej prowadzi REKRUTACJĘ DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO, ODDZIAŁÓW ZEROWYCH ORAZ KLAS PIERWSZYCH na rok szkolny 2021/2022. Istnieje również możliwość zapisu uczniów do klas II – VIII. Od nowego roku szkolnego zapewniamy jednozmianowość. Zachęcamy Państwa do wyboru naszej szkoły i zapoznania się bliżej z działalnością naszej placówki.

Wysoka jakość edukacji, dobra atmosfera oraz bezpieczeństwo uczniów to nasze priorytety. Szkoła posiada oddzielną strefę dla młodszych dzieci, co zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa oraz oddzielne szatnie i szafki dla uczniów klas IV-VIII. Dużą zaletą są przestronne, kolorowe korytarze. W całej szkole zamontowany jest monitoring. Do dyspozycji dzieci przez cały czas pobytu w szkole jest pielęgniarka. Świetlica czynna jest według zapotrzebowań, które rodzice określają na początku każdego roku szkolnego. Szkoła posiada dwie sale gimnastyczne, salkę korekcyjną, plac zabaw dla dzieci ze sprzętem do zabaw i rekreacji, stołówkę szkolną przygotowującą na miejscu smaczne, zdrowe posiłki, bibliotekę z bogatą w książki czytelnią. Niewątpliwym atutem naszej szkoły jest boisko ORLIK, gdzie odbywają się lekcje wychowania fizycznego. Uczniowie naszej szkoły mają także możliwość skorzystania z nauki i doskonalenia pływania prowadzonej przez nauczycieli wf. Projekty, w których szkoła uczestniczy, pozwoliły na doposażenie placówki w najnowsze zdobycze technologiczne takie jak drony, roboty, tablety czy tablice interaktywne. Ponadto możemy się pochwalić wspierającą rozwój młodych umysłów ofertą zajęć dla najmłodszych oraz pięknie umeblowanymi salami lekcyjnymi i nowoczesnym, dobrze wyposażonym gabinetem logopedy. Szkoła posiada dwie pracownie komputerowe, jedną przeznaczoną dla uczniów klas

I – III, drugą dla IV – VIII. Budynek dostosowany jest do potrzeb uczniów niepełnosprawnych, a placówka zapewnia szeroko rozumianą pomoc specjalistyczną w postaci zajęć logopedycznych, rewalidacyjnych, korekcyjno – kompensacyjnych czy wyrównawczych. Dla uczniów pragnących rozwijać swoje pasje istnieje szeroka gama kół zainteresowań. Poza zajęciami szkolnymi bierzemy aktywny udział w życiu kulturalnym poprzez wizyty w kinie, teatrze czy muzeum. Realizujemy liczne projekty, uczestniczymy w konkursach i zawodach sportowych, w których zajmujemy wysokie lokaty. Co roku możemy poszczycić się szczególnie uzdolnionymi uczniami, którzy otrzymują Stypendium Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz wysokimi wynikami egzaminu ósmoklasisty. Jesteśmy szkołą przyjazną obcokrajowcom. Do naszej szkoły uczęszczają dzieci nie tylko polskiego pochodzenia, a nasi uczniowie od lat uczestniczą w wymianach międzyszkolnych z dziećmi z różnych państw europejskich. W ostatnim czasie nasi uczniowie, w ramach projektu „Moje pasje” oraz programu Erasmus+, uczestniczyli w wyjazdach na Ukrainę, do Grecji, Chorwacji oraz Hiszpanii. Każdy uczeń jest dla nas wyjątkowy, żadne dziecko nie pozostaje tutaj anonimowe. Na jednym ze szkolnych korytarzy znajduje się miejsce, gdzie zamieszczane są fotografie naszych absolwentów. Nasza placówka jest cały czas modernizowana, a metody pracy nauczycieli udoskonalane. Zapraszamy na naszą szkolną stronę www oraz na profil facebookowy aby przekonać się, jak wiele dobrego się u nas dzieje...

RODZICU, PRZYJDŹ, ZOBACZ, POKAŻ DZIECKU NASZĄ SZKOŁĘ…

WŁAŚNIE NA CIEBIE CZEKAMY...

Szczegóły rekrutacji dostępne są na stronie www.sp1gostynin.edu.pl w zakładce REKRUTACJA oraz w sekretariacie szkoły pod nr telefonu 24-235-22-67

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze  

+4 # Paweł 2021-02-11
Po co polemizować na temat wyników. Wyniki wszystkich szkół można znaleźć w Internecie gdzie są zestawienia po egzaminach. Wystarczy tam zajrzeć i porównać z innymi szkołami. SP1 ma się czym tu pochwalić, nawet bardzo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-5 # Marta 2021-02-10
Z ta wysoka jakością edukacji to bym polemizowała.... Jedynka to słabsza szkoła. Nie byłam " zadowolona" z pani klas 1-3 i nie chodzi tu o jej urodę czy moje widzimisię.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # Paweł 2021-02-10
Proponuję nie pisać głupot. Sala gimnastyczna z tego co wiem jest pełnowymiarowa. Dodatkowo druga, mniejsza dla mlodszych dzieci. W tym roku zdaje się tylko jedna klasa chodzi na drugą zmianę. Mojego dziecka akurat. Raz w tygodniu idzie później do szkoly i pozniej wraca. Na tym to polega. W artykule jest napisane że od przyszłego drugiej zmiany w ogóle nie będzie. A co do planu, cóż, myśleć sobie można wszystko ale chyba pan nie jest zorientowany jak się coś takiego tworzy .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-8 # VEL 2021-02-10
Mam mieszane uczucia co do SP1.
Słaba organizacja - wszystkie informacje na ostatnią chwilę (plany lekcji i różne inne zmiany). Plany lekcji dostosowywane pod indywidualne zachcianki nauczycieli a uczniowie musza się dostosować - często chodzą na drugą zmianę.
Na plus zajęcia dodatkowe i różne programy. Pod względem sportowym szkoła ma za małą salę gimnastyczną. Moja ocena 2.5/5 pkt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # Babcia 2021-02-10
Polecam całym sercem. Prowadzam wnuki i słucham ich opowieści. Dzieci chodzą do szkoły z przyjemnością.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+14 # Mama 2021-02-09
Jak pięknie. Dzieci poprzytulane do swoich pań, jak cudownie popatrzeć. Wspaniała szkoła
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+13 # Ilona 2021-02-09
Najlepsza szkoła w mieście. Ja tu chodziłam, moja mama, teraz moje dzieci. Wszystkim polecam i niech nikt mi nie pisze że w szkole dzieci powinny tylko pobierać naukę. W SP1 nie ma miejsca na nudę i rutynę, jest wszystko w należytej ilości. Piękna szkoła i wesoła, od kolorów wewnątrz i uśmiechów dzieci, od kreatywnych nauczycieli którym jeszcze dużo się chce żeby tylko nasze pociechy były szczęśliwe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • szafraniec.png
 • janiszewska.png
 • MSzmyt.png
 • tomczak.png
 • ZWitkowski.jpg
 • ograbek.png
 • BMirowicz.jpg
 • wojtaszewski.png

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja