gostynin24

 •  

  garstka

 •  
  NOVABUD3
 •  
  petecki gostynin 1000x300
 •  
  Irek2
 •  
  mrowka2
 • g1.png
 • 600x200
 • reklama g24 catering dietetyczny
sobota, 20 lutego 2021 18:55

3 miejsce UKS Zwoleń-Team w klasyfikacji ogólnopolskiej klubów wrotkarstwa szybkiego

W ostatnim czasie reprezentujący nasze miasto i gminę Gostynin Uczniowski Klub Sportowy Zwoleń-Team za rok 2020 (i tym samym 17 zdobytych medali torowych Mistrzostw Polski 2020) awansował z 1977 miejsca na 783 – biorąc pod uwagę „wszystkie dyscypliny” i 4009 klubów.

Jeśli chodzi o sporty wrotkarskie, a bliżej „wrotkarstwo szybkie” - UKS Z-T zajmuje w ogólnopolskim rankingu wysokie 3 miejsce na 16 klubów uczestniczących w mistrzostwach Polski 2020 (patrz zdjęcie poniżej).

Serdeczne podziękowania kieruję do zawodników oraz rodziców ze wszystkich grup ćwiczebnych. Wasz trud i poświęcenie włożone w miniony sezon 2020 są bezcenne i godne naśladowania. Stawiamy na dzieci, młodzież oraz dorosłych i liczymy, że z roku na rok nasz Klub, wrotkarstwo szybkie dzięki Wam osiągać będzie coraz większe sukcesy (międzynarodowe) i pozostanie sportową dumą miasta i gminy Gostynin – mówi trener Łukasz Flejszer.

Zwolen

Zastanawiacie się na jakie dodatkowe zajęcia zapisać swoje dziecko?

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, które potrafią utrzymać się na rolkach na pierwszy trening 22.02.2021 r. /poniedziałek/ w godz. 17:00-18:00
”rozpoczynający waszą przygodę z łyżworolkami”.

Miejsce treningu: HALA MOSiR, ul. Kutnowska 7a /przy SP nr 5 w Gostyninie/

Kolejny trening grupy początkującej: 01.03.2021 /poniedziałek/ godz. 17:00

Niezbędny: kask, ochraniacze, rolki.

Łukasz Flejszer

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • oglodzinska.png
 • ZSzalek.jpg
 • WMajewska.jpg

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja