gostynin24

 •  

  garstka

 •  
  petecki gostynin 1000x300
 •  

  b

 •  
  NOVABUD3
 •  
  mrowka2
 •  
  Irek2
 • reklama g24 catering dietetyczny
 • MK
 • WOJ
wtorek, 13 kwietnia 2021 20:28

Maciej Bartoszek trenerem Wisły Płock

Nowym trenerem Wisły Płock został Maciej Bartoszek, który zastąpił na stanowisku odchodzącego Radosława Sobolewskiego. 44-letni szkoleniowiec podpisał z naszym klubem kontrakt do 30 czerwca 2021 roku.

Maciej Bartoszek urodził się 12 kwietnia 1977 roku we Włocławku. Ostatnio (od 6 marca 2020 do 11 marca 2021) był szkoleniowcem Korony Kielce. W swojej dotychczasowej karierze trenerskiej prowadził też między innymi Chojniczankę Chojnice, Bruk-Bet Termalikę Nieciecza, Zawiszę Bydgoszcz, Legionovię Legionowo, Pelikana Łowicz czy GKS Bełchatów.

Wraz z nowym szkoleniowcem pracę w naszym klubie jako asystent trenera rozpocznie Mateusz Sobota, w przeszłości sprawujący różne funkcje w Ruchu Radzionków, Lechii Tomaszów Mazowiecki, Garbarni Kraków oraz Ruchu Chorzów. Z klubem pożegna się natomiast także drugi po Mariuszu Kondaku dotychczasowy asystent trenera Sobolewskiego - Slawomir Nazaruk, któremu serdecznie dziękujemy za pracę na rzecz Wisły Płock i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

"Spokojny byt Wisły w najwyższej klasie rozgrywkowej jest rzeczą najważniejszą, sprawą priorytetową. Chcę, żeby zespół sprawiał jak najwięcej satysfakcji kibicom. Nie chcę zdradzać najbliższym przeciwnikom recepty na nas i tego jak chciałbym, żeby zespół grał. O tym już dzisiaj dowiedzą się zawodnicy, a w każdym kolejnym treningu będziemy zmieniali i budowali oblicze Wisły. Wszyscy piłkarze mają czystą kartę i każdy ma prawo wystąpić w najbliższym meczu w podstawowym składzie." - powiedział nowy szkoleniowiec po podpisaniu kontraktu z Nafciarzami.

Sztab szkoleniowy Nafciarzy na ostatnią część sezonu 2020/2021:

trener Maciej Bartoszek

trenerzy asystenci Łukasz Nadolski i Mateusz Sobota

trener bramkarzy Artur Łaciak

trener przygotowania fizycznego Mateusz Oszust

kierownik drużyny Piotr Soczewka

sztab medyczny: Wirosław Siemiątkowski, Marcin Miecznikowski, Krzysztof Mysera, Katarzyna Grzybowska.

wisla-plock.pl

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze  

-1 # anty666 2021-04-16
Z pustego i Salomon nie naleje. Wisła powinna wzmocnić moim zdaniem skład. Grę trzymał Furman. Po jego odejściu nie ma lidera, kierującego grą. Patrząc na mecze można się załamać wyszkoleniem technicznym zawodników. Oni maja problem nie tylko z przyjęciem piłki, ale nawet wybiciem jej z własnego pola karnego w przypadku niebezpieczeństwa ze strony przeciwnika. Zmiana trenera to za mało.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • lewicki.png
 • gralak.png
 • zaborowska.png
 • zakrzewski.png
 • Klosinski.png

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja