G24

 • baner green horizon 2 1000x300 

 • Bajka
 • K2
 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
 • 600x200 
środa, 29 września 2021 10:55

Spotkanie autorskie z Bartłomiejem Zimnym

Dzień dobry, nazywam się Bartłomiej Zimny. W Internecie i środowisku tancerzy jestem znany pod pseudonimem "BARTEK Z PASJĄ".

Rok temu zdobyłem mistrzostwo Polski w tańcu breakdance. 
 
Jestem instruktorem tańca i akrobatyki, uczę tańczyć dzieci już od 6. roku życia. Jeżdżę na obozy, prowadzę warsztaty dla dzieci z całej Polski oraz kilka razy miałem przyjemność prowadzić zajęcia dla młodych tancerzy spoza naszego kraju.
 
Prezentacja moich tanecznych umiejętności:
 
 
Jestem autorem książki ''3 Fundamenty'', której premiera miała miejsce 7 czerwca 2021 roku.
 
Krótki opis mojej książki:
 
''Człowiek to budowla, która aby przetrwać, potrzebuje stabilnego i trwałego podparcia. Takim podparciem są trzy fundamenty – aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie i sposób myślenia. Jak zbudować każdy z tych elementów? Odpowiedź znajdziesz w mojej książce. Zawiera ona proste porady i gotowe plany działania. Poprzez małe, często niezauważalne zmiany, możesz poprawić swoje zdrowie oraz jakość swojego życia. W "3 fundamentach" znajdziesz zestawy ćwiczeń, wzbogacone opisami, praktycznymi wskazówkami i fotografiami. Dowiesz się, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia i unikać błędów. Bonusem są filmy z ćwiczeniami, które obejrzysz na YouTube i wykonasz je jednocześnie ze mną, po zeskanowaniu kodów QR''.
 
Książka została bardzo dobrze odebrana, otrzymałem wiele recenzji od profesjonalnych recenzentów, ale co najważniejsze pomogła wielu osobom w postawieniu pierwszych kroków ze zdrowym trybem życia, realizacją pasji i marzeń!
 
Od czasu premiery książki przeprowadziłem ponad 30 spotkań autorskich w szkołach, bibliotekach i domach dziecka. 
 
Podczas spotkań ze mną opowiadam o mojej drodze do zostania mistrzem Polski w tańcu breakdance, o przeciwnościach losu i przeszkodach jakie były częścią mojej drogi.
 
Motywuję dzieci do działania i udowadniam im, że można spełniać się i robić niesamowite rzeczy już w młodym wieku!
 
Moja książka dotyczy zdrowego trybu życia, tę problematykę poruszam na spotkaniach autorskich.
 
Uczestnicy zajęć nauczą się wykonywać poprawnie ćwiczenia, dzięki czemu fantastycznie zadbają o swój układ ruchu, co za tym idzie zadbają o zdrowie i kondycję organizmu!
 
Podczas moich wykładów poruszam tematykę związaną z odżywianiem, opowiadam o zdrowszych zamiennikach popularnych niezdrowych produktów spożywczych. Prezentuję podstawy zdrowego trybu życia!
 
Staram się uświadomić dzieciom i młodzieży jak ważne w dzisiejszych czasach jest dbanie o kondycję organizmu oraz zwracanie uwagi na to jak się odżywiamy.
 
Kilka słów o mnie:
 
Jestem pasjonatem, kilka dni temu skończyłem 19. urodziny, spełniłem większość swych marzeń: wydałem książkę przed dwudziestymi urodzinami, wygrałem mistrzostwo w tańcu, poznałem wielu niesamowitych sportowców dzięki serii wywiadów, którą prowadzę "Z PASJI PODCAST", od października zaczynam studia.
 
Kocham dzielić się moją pasją z innymi!
 
Uwielbiam pomagać innym i pokazywać, że marzenia są po to aby je spełniać.
 
Bartłomiej Zimny

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej w tej kategorii: « Festiwal kartofel Koncert chórów »

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • MBrzozowska.jpg
 • HKowalska.jpg
 • MJaworski.jpg
 • RRubik.jpg
 • AOrzechowski.jpg
 • WRekawiecki.jpg
 • MMiler.png

Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE