gostynin24

  •  
    Reklama 1000x300 pix Gostynin24
  •  
    garstka
  •  
    petecki gostynin 1000x300 praca
  •  
    dekra1
  •  
    Bar Letni
  •  
    orange
  • Bialotarsk.jpg
  •  
    reklama g24 catering dietetyczny online
     
  •  
    BANER OD 26.11
     
  •  
    Brico 3
wtorek, 23 listopada 2021 15:12

Edukowali poprzez sport

W hali MOSiR odbył się turniej piłki nożnej „Odpowiedzialni i świadomi – edukacja poprzez sport” drużyn 2010 i młodsi.

Celem zawodów było zachęcenie uczestników do aktywnego i systematycznego uczestnictwa w zajęciach rekreacyjnych i popularyzacja czynnego wypoczynku. 

 

W turnieju wzięło udział osiem zespołów początkowo podzielonych na dwie grupy eliminacyjnie, w których toczyła się rywalizacja „każdy z każdym”, zaś w fazie finałowej grano mecze o miejsca: 1A-1B o miejsca 1-2 itd. 

 

Najlepszym zespołem okazał się Football Education Academy Łąck, który w wielkim finale pokonał 2-0 Stoczniowiec Płock.

GRUPA A:

1. Stoczniowiec Płock 9.pkt

2. GKS Baruchowo 6.pkt

3. Błyskawica I Lucień 3.pkt

4. Start II Proboszczewice 0.pkt

Błyskawica I Lucień - Stoczniowiec Płock 0-2

Start II Proboszczewice - GKS Baruchowo 0-4

Błyskawica I Lucień - Start II Proboszczewice 1-0

GKS Baruchowo - Stoczniowiec Płock 0-1

Błyskawica I Lucień - GKS Baruchowo 0-3

Start II Proboszczewice - Stoczniowiec Płock 0-5

GRUPA B:

1. FEA Łąck 9.pkt

2. Mazur Gostynin 6.pkt

3. Start I Proboszczewice 3.pkt

4. Błyskawica II Lucień 0.pkt

Błyskawica II Lucień - Start I Proboszczewice 0-6

FEA Łąck - Mazur Gostynin 3-0

Błyskawica II Lucień - FEA Łąck 0-7

Mazur Gostynin - Start I Proboszczewice 2-1

Błyskawica II Lucień - Mazur Gostynin 0-6

FEA Łąck - Start I Proboszczewice 1-0

RUNDA FINAŁOWA:

Miejsca 7-8: Start II Proboszczewice - Błyskawica II Lucień 1-0

Miejsce 5-6: Błyskawica I Lucień - Start I Proboszczewice 1-0

Miejsca 3-4: GKS Baruchowo – Mazur Gostynin 0-4

Finał: Stoczniowiec Płock – FEA Łąck 0-2

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA DRUŻYN:

1. Football Education Academy Łąck

2. Stoczniowiec Płock

3. Mazur Gostynin

4. GKS Baruchowo

5. Błyskawica I Lucień

6. Start I Proboszczewice

7. Start II Proboszczewice

8. Błyskawica II Lucień

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:

NAJLEPSZY BRAMKARZ: Szymon Kuźniewski - Stoczniowiec Płock

KRÓL STRZELCÓW: Bartek Kamiński – FEA Łąck

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Igor Wiktorski – Mazur Gostynin

www.gminagostynin.pl

 

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej w tej kategorii: « Każdy ma prawo do mediacji

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  • BMirowicz.jpg
  • janiszewska.png
  • tomczak.png
  • szafraniec.png
  • wojtaszewski.png
  • ZWitkowski.jpg
  • MSzmyt.png
  • ograbek.png

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja