telefon

  •  
    garstka
  •  
    petecki gostynin 1000x300 praca
  •  
    dekra1
  •  
    anan
  •  
    Kuźnia Smaków
  •  

    zamek

  •  
    baner 21.01
  •  
    radca prawny
niedziela, 28 listopada 2021 20:14

Mikołajki z wrotkami

W hali MOSiR w niedzielę (28.11) odbyły się V Ogólnopolskie Halowe Zawody Wrotkarskie z okazji Mikołajek.

1 KONKURENCJA:
Bieg na 1 pętle w r. 2015 i mł.
1 miejsce Alicja Paźgier – UKS Zwoleń-Team / Mateusz Michalski – UKS Zwoleń-Team
2 miejsce Sonia Kotzian – ROLL SCHOOL Warszawa / Antoni Tyrajski – UKS Zwoleń-Team
3 miejsce Patryk Topoliński – KS Jastrzębie Koronowo

 

Bieg na 2 pęlte w r.  2013-2014
1 miejsce: Julianna Czech – ROLL4Life Poznań / Aleksander Zabłotny – UKS Zwoleń-Team
2 miejsce: Agata Rękawiecka / Milan Machała – UKS Zwoleń-Team
3 miejsce: Liliana Jaroszewska - ROLL SCHOOL Warszawa

 

Bieg na 3 pętle w r. 2011-2012
1 miejsce: Hanna Lisiecka / Maciej Paluch - FUNDACJA CRAZY SPORT  Warszawa 
2 miejsce Emilia Topolińska – KS Jastrzębie Koronowo / Igor Zalewski – WTŁ Stegny
3 miejsce: Julia Mierucka - ROLL SCHOOL Warszawa / Kajetan Dalz – ROLL4Life Poznań

 

Bieg na 4 pętle w r. 2009-2010
1 miejsce: Nadia Machała – UKS Zwoleń-Team / Patry Babiel  - FUNDACJA CRAZY SPORT  Warszawa 
2 miejsce: Zuzanna Grzelecka – UKS Zwoleń-Team / Aleksander Dalz – ROLL4Life Poznań
3 miejsce: Kaja Sobiecka – UKS Zwoleń-Team / Łukasz Jaroszewski - ROLL SCHOOL Warszawa

 

Bieg na 5 pętli w r. 2007-2008
1 miejsce: Natalia Sarzała / Michał Pawłowski – UKS Zwoleń-Team
2 miejsce: Amelia Kowalczyk – UKS Orlica Duszniki Zdrój / Wiktor Sobiecki – UKS Zwoleń-Team
3 miejsce: Oliwia Wrońska – UKS Orlica Duszniki Zdrój / Piotr Hypszer – UKS Zwoleń-Team

 

Bieg na 6 pętli w r. 2005-2006
1 miejsce: Klaudia Tyszkiewicz – UKS Zwoleń-Team
2 miejsce: Nikol Kamińska – UKS Orlica Duszniki Zdrój
3 miejsca: Amelia Hypszer – UKS Zwoleń-Team

 

Bieg na 7 pętli w r. 2004 i starsi
1 miejsce: Anna Iwańska / Łukasz Flejszer – UKS Zwoleń-Team
2 miejsce: Paulina Przybysławska / Mariusz Michalski – UKS Zwoleń-Team
3 miejsce: Daniel Kotzian - ROLL SCHOOL Warszawa

2 KONKURENCJA:

BLADECROSS w r. 2013 i mł.
1. Aleksander Zabłotny – UKS Zwoleń-Team
2. Liliana Jaroszewska - ROLL SCHOOL Warszawa
3. Alicja Paźgier – UKS Zwoleń-Team
4. Oliwia Szymańska – UKS Zwoleń-Team

 

BLADECROSS w r. 2009 - 2012
1. Nadia Machała – UKS Zwoleń-Team
2. Aleksander Dalz – ROLL4Life Poznań
3. Kaja Sobiecka – UKS Zwoleń-Team
4. Wiktoria Kusa – ROLL TEAM Bydgoszcz

 

BLADECROSS w r. 2008 i st.
1. Wiktor Sobiecki – UKS Zwoleń-Team
2. Michał Pawłowski – UKS Zwoleń-Team
3. Klaudia Tyszkiewicz – UKS Zwoleń-Team
4. Amelia Kowalczyk – UKS Zwoleń-Team

 

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze  

+1 # Michał 2021-11-29
Kiedy następne zawody?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Krzysztof 2021-11-29
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem przeprowadzonych zawodów w Gostyninie.
Trener Zwolenia ze swoim sztabem zorganizował niesamowite widowisko sportowe dla najmłodszych, młodzieży i naszych mastersow.
Dziękujemy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  • JWalczak.jpg
  • MSarzaa.jpg
  • ciesielski.jpg
  • kielbasa.jpg
  • dyjecinska.jpg
  • TKozanecka.jpg
  • KNadkowski.jpg
  • JPlocharski.jpg
  •  

    zamek

  •  
    baner 21.01
  •  
    radca prawny

Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE