G24

 • baner green horizon 2 1000x300 

 • SSP BOM baner1000x300 v2
   
 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
 • BANER 16.06
   
 • 600x200 
wtorek, 29 marca 2022 18:47

Wieści z Biura Jarmarku Tumskiego. Przyjmowanie zgłoszeń do końca kwietnia

Mimo, że Jarmark Tumski odbędzie się w dniach 3-5 czerwca 2022 r., my wciąż działamy, pracując nad ofertą wystawienniczą i kulturalną. Nadal przyjmujemy zgłoszenia handlarzy, kolekcjonerów, rzemieślników, których do tej pory zgłosiło się blisko 300.

Ostatnim dniem na wysłanie swojego zgłoszenia będzie 30 kwietnia 2022 roku. Aktualna cena za podstawowe stoisko na Starym Rynku, Nowym Rynku oraz Placu Narutowicza to 350 złotych. Za stoisko przy ulicy Tumskiej trzeba zapłacić 500 złotych. To już ostatni dzwonek, aby wysłać swoje zgłoszenie i wziąć udział w jednej z największych w Polsce imprez kolekcjonersko – wystawienniczych, a także kulturalno-rozrywkowej.

 

Wszystkie potrzebne szczegóły, karty zgłoszeniowe, cennik i regulamin dostępne są na oficjalnej stronie Jarmarku Tumskiego

www.jarmarktumski.plock.eu

Biuro Jarmarku Tumskiego będzie odpowiadać na Państwa zgłoszenia na początku maja. Prosimy o niedokonywanie przelewów przed potwierdzeniem przydzielenia stoiska.

 

Wciąż pracujemy nad pełnym programem XIV edycji Jarmarku Tumskiego, jednak już teraz wiemy, że w tych dniach odbędą się także Dni Historii Płocka. Program artystyczny na pewno będzie bogaty, gwarantujący dobrą frekwencję oraz niezapomniane, kulturalne wrażenia.

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego, w godzinach pracy Biura Jarmarku, pod numerem tel: 24 366 43 50. Biuro czynne jest poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 15.

 

XIV Jarmark Tumski odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Płocka Pana Andrzeja Nowakowskiego oraz pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika. Miasto Płock za dotychczasowe działania w zakresie upowszechniania kultury oraz za wyjątkowość wydarzeń planowanych na 2022 rok, uzyskało tytuł „Stolicy Kultury Mazowsza 2022 roku”. XIV Jarmark Tumski współorganizowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

 

Organizatorami Jarmarku Tumskiego są Miasto Płock, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów oraz Muzeum Mazowieckie w Płocku. Ambasadorem Jarmarku Tumskiego jest Pan Bohdan Kowalczyk.

 

Patrycja Grodecka
Dział Promocji
Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • MStolinski.jpg
 • ZWrzesiski.jpg
 • WNowogorski.jpg

Hals
Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE