G24

  • baner green horizon 2 1000x300

  • SSP BOM baner1000x300 v1

  • Baner internetowy 1000x300
  • zamek

  • petecki

  • roman

  • BANER 16.06

  • 600x200
piątek, 24 czerwca 2022 22:35

Oferta pracy

Kosztorysant robót drogowych - budowlanych

Zakres obowiązków:

Analizowanie dokumentacji projektowej,

Przedmiarowanie robót,

Przygotowywanie kosztorysów,

Pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców,

Przygotowanie wycen inwestycji skierowanych do oferowania,

Dokonywanie obliczeń własnych w ramach branży budowlanej,

Współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen.

Wymagania:

Wykształcenia wyższego budowlanego (lub w trakcie studiów budowlanych),

Znajomości programów: Norma, AutoCad, MS Office z dużym naciskiem na Excel,

Znajomości zasad kosztorysowania,

Umiejętności pracy w zespole,

Przedsiębiorczości i zaangażowania,

Mile widziane doświadczenia w zakresie wyceny robót budowlanych.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Atrakcyjny system wynagradzania.

VIDEO fb yt