G24

  • baner green horizon 2 1000x300

     

  • dekra1
     
  • fenzo
     
  • zamek
     
  • petecki
     
  • roman
     
  • stihl
     

sylwester

wtorek, 22 listopada 2022 15:55

Zawody pływackie o Mistrzostwo Powiatu Puchar Burmistrza

KOMINIKAT Z MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH O MISTRZOSTWO POWIATU „PUCHAR BURMISTRZA”, ROZEGRANYCH NA PŁYWALNI MIEJSKIEJ W DNIU 18.11.2022 R.

DZIEWCZĘTA

Rocznik 2015

  1. Alicja Gostyńska /3/ - 30.21 sek.
  2. Agata Urbaniak /5/ - 53.00

Rocznik 2014 – 25 m.

  1. Maja Rosiak /5/ - 27.75 sek.
  2. Alicja Nowogórska /5/ - 30.20
  3. Nela Ziębicka /3/ - 30.35
  4. Barbara Banach /3/ - 30.42
  5. Zuzanna Klimuk /5/ - 31.96
  6. Julia Pływacz /5/ - 33.36
  7. Adrianna Wilińska /3/ - 36.36
  8. Zofia Ostrowska /5/ - 41.48

Rocznik 2013 – 25 m

  1. Hanna Stańczak /3/ - 24.72 sek.
  2. Iga Urbaniak /5/ - 26.17
  3. Nadia Kiełpińska /Emil/ - 27.01
  4. Natalia Kieszkowska /3/ - 29.85
  5. Amelia Buława /3/ - 30.47
  6. Amelia Głowacka /3/ - 31.03
  7. Barbara Brudnicka / - 32.37
  8. Natalia Iwańska /3/ - 34.58

Rocznik 2012 – 25 m

  1. Lena Stasińska /1/ - 27.66 sek.
  2. Eliza Tyszkiewicz /Lucień/ - 27.79
  3. Lena Misztal /1/ - 29.75
  4. Marcelina Zawadzka /1/ - 31.24
  5. Julia Jagoda /1/ - 31.56
  6. Oliwia Czarnecka /1/ - 32.39

Rocznik 2011 – 50 m

  1. Zuzanna Kijek /5/ - 41.38 sek.
  2. Iga Suwała /3/ - 41.93
  3. Lena Stańczak /1/ - 42.35
  4. Gabriela Matusiak /3/ - 44.28
  5. Wiktoria Michalska /Trębki/ - 52.20
  6. Maria Zaremba /1/ - 66.04
  7. Zuzanna Koperska /1/ - 85.15

Rocznik 2010 – 50 m

  1. Michalina Kosmalska /1/ - 38.56 sek.
  2. Oliwia Cichońska /3/ - 42.96
  3. Patrycja Wypych /1/ - 43.38
  4. Justyna Myzia /3/ - 67.05

Rocznik 2009 – 50 m

  1. Julia Kryska /3/ - 36.09
  2. Zofia Stańczak /2/ - 40.64
  3. Maria Brudnicka /3/ - 47.94

CHŁOPCY

Rocznik 2015 – 25 m

  1. Antoni Szmyt /1/ - 30.12 sek.
  2. Sebastian Kołodziejski /3/ 38.17
  3. Jan Marciniak /3/ - 42.50
  4. Jan Oleszczuk /3/ - 46.24
  5. Jan Przybysławski /5/ - 86.44

Rocznik 2014 – 25 m

  1. Leon Augustyniak /1/ - 25.48 sek.
  2. Antoni Frydrysiak /3/ - 28.86
  3. Antoni Jędrzejewwski /1/- 30.00
  4. Gabriel Gościniak /3/ - 30.57
  5. Maciej Anyszka /3/ - 31.83
  6. Marcin Błaszkowski /5/ - 33.07
  7. Antoni Bembenista /1/ - 36.77
  8. Wojciech Więckowski /5/- 39.05
  9. Dawid Rogacki /3/ - 43.50

Rocznik 2013 – 25 m

  1. Jan Augustyniak /3/ - 20.02 sek.
  2. Mikołaj Lewandowski/5/ - 21.49
  3. Jan Cyckiewicz /3/ - 22.37
  4. Marcel Sarzała /5/ - 22.49
  5. Antoni Kuciejczyk /3/ - 27.50
  6. Miłosz Zembski /3/ - 28.90
  7. Alan Kotowicz /3/ - 31.93
  8. Witold Kaźmierczak /5/ - 34.69
  9. Mateusz Trojanowski /3/ - 34.96
  10. Michał Mularczyk /5/ - 35.03
  11. Marcel Ziółkowski /1/ - 36.13
  12. Piotr Małecki /5/ - 39.77
  13. Krzysztof Wesołowski /1/- 45.90

Rocznik 2012 – 25 m

  1. Szymon Lewandowski/5/ - 18.39 sek.
  2. Igor Pewniak /Trębki/ - 19.99
  3. Piotr Tworus /3/ - 22.74
  4. Kornel Wróblewski /5/ - 22.99
  5. Adam Bernaciak /3/ - 25.10
  6. Piotr Kostuniak /3/ - 30.90
  7. Adam Gospodarowicz /3/- 70.61

Rocznik 2011 – 50 m

  1. Jakub Suwała /3/ - 35.77 sek.
  2. Borys Borkowski /5/ - 37.74
  3. Bartosz Walczak /1/ - 39.45
  4. Adam Krupski /1/ - 40.87
  5. Kacper Kaliński /1/ - 46.89
  6. Szymon Wojciechowsk /5/47.14
  7. Błażej Więckowski /5/ - 51.24
  8. Wiktor Przybylski /5/ - 52.02
  9. Adam Kondzielewski /5/ - 57.36
  10. Wiktor Chybicki /5/ - 67.61
  11. Jan Redełkiewicz /5/ - 75.99

Rocznik 2010 – 50 m

  1. Jakub Rędzikowski /3/ - 42.21 sek.
  2. Michał Lewandowski /3/ - 42.37
  3. Marcel Rowiński /Emil/ - 45.85
  4. Hubert Tyszkiewicz /3/ - 48.41
  5. Adam Piętka /5/ - 49.82
  6. Filip Syska /3/ - 56.02
  7. Kacper Domaniewski /3/ - 56.13
  8. Marcel Leliński /5/ - 60.21

Rocznik 2009 – 50 m

  1. Miłosz Fafiński /3/ - 35.14 sek.
  2. Jakub Majchrzak /1/ - 36.17
  3. Łukasz Suwała /3/ - 38.20
  4. Michał Anyszka /3/ - 48.77

Łącznie w zawodach wzięło udział 97 osób /38 dziewcząt i 59 chłopców/. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy, trzy pierwsze miejsca nagrodzone zostały medalami, a zwycięzca w danej kategorii otrzymał okolicznościowy puchar.

Urząd Miasta Gostynina

www.gostynin.pl

 

67725

 

67728

 

67732

 

67737

 

67744

 

67757

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  • SKrawczynski.jpg
  • JNowacki.jpg
  • 20221124_121554.jpg
  • JMajer.jpg
  • 20221124_140155.jpg
  • 20221126_114324.jpg

Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE