G24

 • smyk

   

 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
 • dekra
   
poniedziałek, 12 grudnia 2022 14:46

Radosne spotkania z Mikołajem i wigilia miejska

Przed nami przedświąteczny okres, w którym wszyscy, a przede wszystkim dzieci, z utęsknieniem czekają na świętego Mikołaja.

W tym roku prowadziliśmy z Mikołajem długie rozmowy i udało nam się go namówić na przyjazd do Gostynina. Będzie można go spotkać w piątek 16 i w sobotę 17 grudnia, na placu przed Ratuszem, gdzie ustawiona zostanie kraina św. Mikołaja, czyli świąteczna zagroda z prawdziwymi reniferami i elfami. Zapraszamy wszystkie dzieci, ale i rodziców, do odwiedzenia świątecznej zagrody, gdzie Mikołaj chętnie zrobi sobie z dziećmi zdjęcie, a także wysłucha próśb o wymarzony prezent.

 

Natomiast 18 grudnia, w niedzielę, od godz. 16.00 zapraszamy na zamek gostyniński, gdzie wraz z gostynińskimi muzykami będziemy mogli zaśpiewać kolędy i pastorałki. Usłyszymy dzieci i nauczycieli ze szkoły muzycznej, Zespół Pieśni i Tańca Modroki, Miejski Chór Arce Cantores, a także koncert Miejskiej Orkiestry Dętej. Dzieci będą mogły wykonać ozdoby świąteczne czy napisać list do świętego Mikołaja, a na zakończenie odbędzie się degustacja potraw wigilijnych. W trakcie spotkania Burmistrz Miasta złoży życzenia i podzieli się z wszystkimi opłatkiem.

 

Serdecznie zapraszamy.

Urząd Miasta Gostynina

www.gostynin.pl

 

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • IMG_20230325_115415.jpg

Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE