piątek, 19 kwietnia 2024 16:44

Najwyższa wygrana w grach kontrolnych

W ósmej grze kontrolnej w ramach przygotowań do rundy wiosennej KEEZA Płockiej Ligi Okręgowej seniorzy Mazura rozgromili rywala z tej samej ligi - Unię Czermno 11:1.

Do 40 minuty rywale pod kierunkiem byłego trener Mazura Waldemara Figurskiego potrafili dotrzymać tempa Mazurowi. Po objęciu prowadzenia po golu Łukasza Frątczaka, który wykorzystał znakomite podanie od Eryka Przybylskiego, Unia wyrównała chwilę później, po golu z rzutu karnego. Od 40 minuty worek z bramkami otworzył się a w drugiej połowie gra przebiegała wyłącznie pod dyktando Mazura. Wynik 11:1 to najwyższa wygrana podopiecznych trenera Arkadiusza Szulczewskiego w tym okresie przygotowawczym.

Za tydzień ostatnia gra kontrolna, z Błyskawicą Lucień. Termin zostanie podany na stronie klubowej. Wznowienie Płockiej Ligi Okręgowej zaplanowano na 1 kwietnia.

Mazur Gostynin - Unia Czermno 11:1. Bramki: 18' Łukasz Frątczak 40' 43' 56' Eryk Przybylski 48' 59' Michał Matecki 65' Krzysztof Oziemski 67' Dominik Wydrzyński 74' 76' Michał Jędrzejczak 84' Bartek Kapturowski - 20' Łukasz Woźniak (karny)

Mazur rozpoczął w składzie: Hubert Borowy - Piotr Szulczewski, Maciej Kowalczyk, Kamil Augustyniak, Piotr Dutkiewicz  - Michał Matecki, Łukasz Frątczak, Eryk Wydrzyński, Mikołaj Nosalski, Jan Rutkowski, Eryk Przybylski; trener: Arkadiusz Szulczewski

Zagrali także: Sebastian Kowalski - Dariusz Kurkowski, Maciej Kowalski, Krzysztof Oziemski, Bartek Kapturowski, Dominik Wydrzyński, Michał Jędrzejczak