G24

 • smyk

   

 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
 • dekra
   
wtorek, 13 grudnia 2022 18:58

Po interwencji policjantów zmarł agresywny mężczyzna. Sprawę wyjaśnia prokuratura

Wyjaśniany jest przebieg poniedziałkowej interwencji, którą zgłosiła kobieta zaniepokojona agresywnym zachowaniem mężczyzny. Nagrania oraz wszystkie materiały dotyczące tej sprawy przekazane zostały do Prokuratury Rejonowej w Płocku.

W poniedziałek, o godzinie 2.25 dyżurny płockiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące agresywnego mężczyzny, który jest pod działaniem alkoholu i dobija się do mieszkania byłej partnerki. Policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który nie reagował na wydawane polecenia. W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili przy nim susz roślinny i kryształki. W związku z podejrzeniem, że posiadanie tych substancji może być zabronione, podjęli decyzję o zatrzymaniu mężczyzny, który cały czas nie reagował na polecenia. Funkcjonariusze zmuszeni byli użyć siły fizycznej oraz kajdanek. W trakcie interwencji mężczyzna stracił przytomność. Policjanci natychmiast wezwali karetkę, a do czasu jej przyjazdu udzielali pomocy. Po ustabilizowaniu jego stanu, przewieziony został do szpitala, gdzie o godz. 5.25 zmarł. Ciało mężczyzny zabezpieczono w prosektorium, celem wykonania sekcji zwłok.

 

Całość interwencji została zarejestrowana przez kamery nasobne policjantów. Nagrania oraz wszystkie materiały dotyczące tej interwencji zostały przekazane do Prokuratury Rejonowej w Płocku, która prowadzi postępowanie w tej sprawie.

 

KMP Płock

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • IMG_20230325_115415.jpg

Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE