• spac
  • garstka
  • baner do internetu 1000 x 300
  • NOVABUD2

 domagalska 183x80 marqs AKmedia viper 

  • reklama-g24.jpg
sobota, 23 marca 2019 15:24

Ciekawa powieść

W taki dzień jak dziś warto zajrzeć po dobrą lekturę. Nieoceniony Nicolas Sparks po raz kolejny w swojej powieści pt. „Z każdym oddechem” przedstawia historię ludzi, takich jak my, ich życie, rozterki i wybory, przed którymi stają. W łatwy, przystępny sposób czytamy od pierwszych stronic.

Wciągająca fabuła sprawia, że przenosimy się razem z Hope w jej życie i zaciekawieni jej decyzji życiowych jesteśmy trzymani do końca w napięciu. Czytamy „Ze wszystkiego, co przeznaczenie niesie każdemu człowiekowi, najważniejsze jest to, co dotyczy miłości”.

Każdy z nas chce być szczęśliwy, razem z bliską osobą przejść przez życie. Powieści Nicolasa Sparksa na pewno zadowolą tych, którzy są pasjonatami czytania.

Ciekawa historia opisana przez Sparksa potwierdza, że czytelnicy chcą takich powieści. W dobie nowych technologii zaczytanie się z dobrą lekturą da chwilę oddechu.

Faktycznie ostatnie lata pokazują, że mało sięgamy po książki. Organizowane są liczne akcje, aby rozwinąć czytelnictwo. Jest szeroki wachlarz książek, czasopism i innych publikacji, które mają na celu przyciągnięcie jak największej liczby czytelników.

W przypadku Nicolasa Sparksa wystarczy usłyszeć nazwisko i już zwolennicy jego powieści sięgają do półek. Także ciekawa szata graficzna przyciąga wzrok i zachęca. Wątek w książce zazwyczaj jest bardzo wciągający i nieraz przypomina nasze codzienne życie.

„Z każdym oddechem” to ciekawa powieść dla każdego.

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Ale już teraz możemy wybrać coś dla siebie i rozpocząć przygodę.

Renata Mielniczuk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  • 20200809_210829.jpg
  • migdalska.png

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok