G24

 • baner green horizon 2 1000x300 

 • SSP BOM baner1000x300 v2
   
 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
 • BANER 16.06
   
 • 600x200 
środa, 23 października 2019 20:47

Bezpieczne randki - jak znaleźć drugą połówkę przez internet?

Jeszcze niedawno niewielu wierzyło w powodzenie znajomości internetowych. Dziś niemal każdy zna parę, której historia zaczęła się właśnie w sieci. Czy istnieją sprawdzone sposoby na bezpieczne randki online?

 

 1. Bezpieczne randki online? 3 praktyczne rady, jak robić to dobrze
 2. Miłość platoniczna - czy może być szczęśliwa?
 3. Uniwersalne teksty na podryw: hit czy kit?

Niektórzy twierdzą, że rozwój nowych technologii zabija relacje międzyludzkie. Fakty są jednak takie, że dla wielu samotnych, często nieśmiałych osób, internet i aplikacje mobilne są jedyną szansą na to, żeby znaleźć drugą połówkę.

 1. Bezpieczne randki online? 3 praktyczne rady, jak robić to dobrze

Randki z osobami poznanymi w sieci stały się bardzo powszechnym zjawiskiem. Ale nie powinno to uśpić naszej czujności: portale randkowe i społecznościowe to mekka dla oszustów i nieuczciwych ''adoratorów''. Oto 5 porad, jak umówić się na bezpieczne randki w sieci:

 1. Stosuj zasadę ograniczonego zaufania: nie udostępniaj poufnych informacji ani intymnych zdjęć, jeśli nie masz pewności, kto siedzi po drugiej stronie ekranu
 2. Pamiętaj, że oszuści i manipulatorzy znają wiele skutecznych technik, dzięki którym ciężko ich odróżnić od osób o uczciwych zamiarach
 3. Na pierwsze spotkanie wybierz miejsce, w którym nie będziesz sam/sam
 4. Miłość platoniczna - czy może być szczęśliwa?

Miłość platoniczna w dobie internetu często oznacza uczucie, które połączyło dwoje ludzi, chociaż żyją daleko od siebie i związek nie ma realnych szans na przetrwanie. Czy takie relacje muszą być nieszczęśliwe?

Doświadczenie pokazuje, że coraz więcej par funkcjonuje w związkach na odległość. To dlatego, że dużo podróżujemy, a świat skurczył się na tyle, że odległość nie powstrzymuje prawdziwie zakochanych.

Niektórzy rozwiązują podobne sytuacje, pozostając w relacji tzw. fwb - friends with benefits. Lubią się i sypiają ze sobą, kiedy chcą, ale nie oczekują poważnych deklaracji.

 1. Uniwersalne teksty na podryw: hit czy kit?

Jeśli zastanawiasz się jak znaleźć dziewczynę, na pewno zastanawiałeś się też nad skutecznymi tekstami na podryw. Warto zdać sobie sprawę, że nie istnieją uniwersalne formułki, które przyniosą zamierzony efekt. Powód? Po prostu, każdy z nas jest inny. Nawet jeśli w przeszłości teksty na podryw okazały się skuteczne, nie muszą sprawdzić się ponownie.

Nie licz na gotową recepturę, dzięki której zdobędziesz wymarzoną partnerkę/partnera. Pamiętaj, żeby w randkowaniu kierować się intuicją, ale i zdrowym rozsądkiem.

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • ZWrzesiski.jpg
 • WNowogorski.jpg
 • MStolinski.jpg

Geodezja
Hals

NAJNOWSZE KOMENTARZE