G24

 • baner green horizon 2 1000x300 

 • SSP BOM baner1000x300 v2
   
 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
 • BANER 16.06
   
 • 600x200 
czwartek, 31 października 2019 12:56

Czy długopis może być dobrym nośnikiem reklamy? Sprawdzamy!

Wiele firm szuka dobrych źródeł informowania klientów o swoich usługach czy produktach. Czasem jednak nie reklama telewizyjna czy radiowa, a przedmiot użytku codziennego może okazać się bardzo dobrą reklamą firmy.

 

Banery reklamowe, bilbordy, gazetki promocyjne, radio, prasa, telewizja to doskonałe nośniki reklamowe. Informują one o produkcie czy konkretnej marce. Są świetnymi narzędziami promocji, ale nie wolno zapominać też o perswazji podprogowej, czy programowaniu podświadomości przez codzienną styczność z reklamą z pozoru w niewinnych sytuacjach. Mowa tutaj o lokowaniu nazwy czy logo firmy na przedmiotach użytku codziennego typu brelok do kluczy czy długopis. Człowiek nie zdaje sobie nawet sprawy, jak bardzo jest skuteczna tego typu reklama. Używając długopisu w pracy, w domu, czy nawet w urzędzie nieświadomie zapoznajemy się z poszczególnymi markami lub produktami. Dlaczego długopisy są tak skuteczne?

Zalety reklamy na długopisach

Długopisy to bardzo dobry nośnik reklamy z wielu względów. Przede wszystkim są wykorzystywane w kontakcie bezpośrednim, wzrokowym z klientem. Są również świetnie postrzegane jako doskonały upominek firmowy. Przykładem są marki zegarkowe, które poza gwarancją i elegancko zapakowanym zegarkiem dodają gratis bardzo ładny i estetyczny długopis, oczywiście z logo i nazwą firmy zakupionego zegarka.

Kolejną zaletą reklamy na długopisach jest niski koszt takiej kampanii. Niska cena, wiele modeli, różnorodna kolorystyka, to nie tylko estetyczna, ale także tania forma bezpośredniej promocji. Poza tym różnorodność technologii nadruku tekstu lub logotypu pozwala dopasować długopisy reklamowe do każdej kampanii marketingowej. Przykładowe produkty można znaleźć u takiego dystrybutora jak https://dlugopisyreklamowe.pl/.

Czym są papierowe długopisy reklamowe?

W dobie dbałości o ekologię, stworzone zastępczo również długopisy tworzone z surowców z recyklingu. Starannie wyselekcjonowane surowce tworzą niemal całą konstrukcję długopisów. Firma promująca się na długopisach ekologicznych pokazuje, że dba nie tylko o promocję własnej marki, ale również dba o środowisko naturalne, co szeroko promuje Unia Europejska. W ofercie firm są długopisy wykonane w 100% z papieru pochodzącego z recyklingu. Inną ciekawą wersją są długopisy wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu i plastiku.

Oferowane papierowe długopisy reklamowe są wykonane estetycznie. W ciekawej tonacji kolorystycznej i utrzymane w klasycznym lub nowoczesnym designie. Więcej na ich temat można przeczytać na stronie https://dlugopisyreklamowe.pl/category/papierowe/.

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • ZWrzesiski.jpg
 • WNowogorski.jpg
 • MStolinski.jpg

Geodezja
Hals

NAJNOWSZE KOMENTARZE