• spac
  • NOVABUD2
  • baner do internetu 1000 x 300
  • garstka

 domagalska 183x80 marqs AKmedia viper 

  • reklama-g24.jpg
czwartek, 20 lutego 2020 19:34

ROGOFARM - cielęta na sprzedaż

Zakup zdrowych i mocnych cieląt jest najistotniejszą kwestią udanej hodowli niejednokrotnie spędzającą sen z powiek hodowców. Dużą rolę odgrywa tutaj pochodzenie zwierząt, wybór większych farm jak ROGOFARM gdzie nad wyborem pracują osoby z długoletnim stażem, zapewnia gwarancję dobrej kondycji mięsnej i zdrowotnej cielaków. Pochodzenie to tylko jedna z nielicznych kwestii wpływających na udaną hodowlę.

Warunki chowu

Przestrzeń i warunki, w jakich są przechowywane zwierzęta, wpływają na ich kondycję i szybki wzrost masy. Kwestia umiejętnego obchodzenia się z bydłem jest kluczowa. Dlatego ROGOFARM troszczy się, aby zapewnić najlepsze z możliwych warunki sanitarne i bytowe. Czystość, wentylacja i odpowiednia ilość miejsca to absolutna podstawa.

Zdrowie cielaków

Jak wiadomo jest to jeden z tematów najbardziej dręczących wszystkich hodowców. Bardzo ważną sprawą jest zapewnienie odpowiedniej opieki weterynaryjnej od samego początku. ROGOFARM dba o nadzór weterynaryjny podczas skupu bydła, jak i regularne kontrole miejsc skąd one pochodzą dzięki, czemu możliwość chorób i zakażeń jest zmniejszona do minimum. Wszystkie oferowane cielęta na sprzedaż posiadają wszelkie niezbędne badania. Dodatkowo oczywiście każdy z klientów może na miejscu przeprowadzić osobistą selekcję, aby wybrać zwierzęta według własnych preferencji.

Bezpieczeństwo transportu

Jak twierdzą niektórzy hodowcy, bezpieczny transport to połowa sukcesu. Zwierzęta, w szczególności te młode są bardzo narażone na niekorzystną temperaturę, zwłaszcza w lecie, jak i na stres związany z transportem. Skutkiem są najczęściej spadki masy i długotrwały brak odporności. Dlatego też w ROGOFARM przywiązuje niezwykle dużą wagę do jakości i bezpieczeństwa transportu cielaków. Firma oferuje bezpośredni transport do odbiorców na terenie całego kraju.

Cały proces zakupu to kwestia rozsądnego podejścia do sprawy dlatego tym bardziej warto postawić na farmę z ogromnym doświadczeniem i szeroką wiedzą w zakresie hodowli i sprzedaży cieląt. Wszelkie informacje na temat kontaktu można znaleźć na stronie www.rogofarm.pl a fachowe doradztwo i profesjonalne podejście do klienta spowodują, że można być spokojnym o przyszłość stada.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

  • migdalska.png
  • 20200809_210829.jpg

NAJNOWSZE KOMENTARZE


Geodezja
facebook_page_plugin
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Ok