G24

 • baner green horizon 2 1000x300

   

 • dekra1
   
 • fenzo
   
 • sklepKowalska2

   

 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   

sylwester

czwartek, 14 stycznia 2021 11:06

Dobra polerka stacjonarna do warsztatu - do czego może się przydać?

Dobry sprzęt może być sporym ułatwieniem podczas wykonywania trudnych zadań. A jeśli w dodatku mowa o profesjonalnym zastosowaniu w firmie, bez wątpienia warto postawić na najlepszą możliwą opcję, czyli na maszyny stworzone do pracy pod najwyższym obciążeniem. Czas sprawdzić z bliska, jak działają zaawansowane polerki do metalu.

Na błysk bez rys

Polerowanie może wydawać się prostym zabiegiem, ale w praktyce to niełatwa sztuka - nadanie powierzchni ostatecznego, nieskazitelnego wyglądu wymaga odpowiedniej precyzji i sporego doświadczenia. Zawodowcy pracują na maszynach oferujących najwyższą dokładność. To profesjonalne polerki stołowe, napędzane mocnymi silnikami i wyposażone w materiał polerski z najwyższej półki. Te urządzenia polerskie można uznać za pochodne szlifierek - łączy je wiele, ale ich przeznaczenie jest zgoła odmienne. Polerki stołowe to urządzenia precyzyjne. Zaprojektowano je tak, aby wibracje silnika i jego temperatura nie przenosiły się na obrabiany materiał.

Dwa w jednym, czyli szlifierko - polerka stacjonarna

Często szlifowanie i polerowanie w procesie technologicznym następuje po sobie, lub jest powtarzalnym procesem. Wtedy najwygodniejszym rozwiązaniem jest wykorzystanie polerki do metalu, która jest jednocześnie szlifierką. Taka szlifierko – polerka stacjonarna charakteryzuje się kompaktową budową. Zapewnia pełną funkcjonalność, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić cenne miejsce w warsztacie.

Liczy się jakość

Profesjonalne maszyny to urządzenia, od których wymagamy więcej. Muszą wytrzymywać duże obciążenia i pozwalać na ciągłą pracę bez spadku wydajności. Nie inaczej jest w przypadku maszyn do obróbki materiałów. Dobre, niemieckie lub duńskie polerki stacjonarne to odpowiedź na potrzeby przemysłu. Każdy element tych maszyn jest przemyślany, a wszystko podporządkowane jest osiąganiu maksymalnej wydajności i niezawodności. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby z zalet takich polerek nie skorzystać w zaciszu własnego warsztatu. Czołowi producenci mają w ofercie także maszyny o zwartej konstrukcji i mniejszej mocy silnika, ale wciąż tak samo niezawodne. Wielofunkcyjna szlifierko - polerka stacjonarna albo polerka stacjonarna będą dobrym wyborem dla kogoś, kto często pracuje z elementami metalowymi. Możliwości maszyn można zwiększać, decydując się na akcesoria.

Screenshot 6

s2

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • MKwade.jpg
 • HTyburska.jpg
 • JStanski.jpg
 • GKowalski.jpg

Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE