G24

 • baner green horizon 2 1000x300 

 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
 • 600x200 
poniedziałek, 26 kwietnia 2021 19:46

Zakup biurka pracowniczego jako inwestycja na lata

Biurko pracownicze w formie inwestycji na lata to nie zawsze biurko wykonane z drewna, które na dokładkę jest opcją polakierowaną i wykończoną na wysoki połysk. Tego typu klasyczne biurko można mieć także i dziś, choć nie jest to opcja typowa, ze względu na to, że swoje kosztuje i co równie ważne takie biurko nie jest też opcją najbardziej praktyczną.

Biurka nowoczesne

Obecnie kupowane biurka traktowane jako inwestycja na lata to te z podnoszonym blatem, czyli blat w ich przypadku podnosi się mechanicznie lub elektrycznie. Taki blat raczej nie jest już drewnianym i klasycznie wyglądającym. Wiele znaczy też i to, że wykonuje się taki blat z tworzywa lub z metalu, a do takiego biurka pasuje i krzesło i pracownik pracujący przy nim w pozycji stojącej. Ten drugi typ pozycji jest wygodniejszym dla kręgosłupa danej osoby pracującej.

Mowa tu dokładnie o tym, że pozycja siedząca nie jest aż tak dobrą, jak stojąca. Trzeba też dbać o to, by się nie pochylać nad biurkiem, bo to nie jest zdrowe dla kręgosłupa. Te walory biurka podnoszonego są istotnymi, ale dla niektórych to niewiadoma, jeśli chodzi o trwałość. Mowa tu dokładnie o tym, że podnoszony blat i powiązane z nim mechanizmy mogą się szybko zużyć i dlatego niektórzy przedsiębiorcy nie chcą ryzykować.

Typowe biurko pracownicze

Takie typowe biurko pracownicze na lata to niska cena zakupu, imponująca trwałość i funkcjonalność na poziomie akceptowalnym. Takie modele często kupuje się w sklepie z meblami przemysłowymi. Po części są one wykonane ze stali, a po części z płyty meblowej i z tworzyw. Tego typu połączenie to zazwyczaj gwarancja niskiej ceny i trwałości. Przedsiębiorców zazwyczaj najbardziej interesuje to pierwsze.

Mowa tu dokładnie o tym, że cena jest dla nich bardzo ważna, bo tanio chcą urządzić te kilkanaście stanowisk pracy, choć te stanowiska już po pięciu latach będą raczej znacznie wyeksploatowanymi.

Może i biurka jeszcze będą miały wygląd, ale te typowe tapicerowane tkaniną krzesła biurowe to opcja może na te trzy lub cztery lata, a krzesła te też są bardzo ważne, bo dają danemu pracownikowi komfort podczas pracy w pozycji siedzącej, która też bywa męczącą.

Znaczny koszt biurka regulowanego

Biurka regulowane też swoje kosztują, czyli da się przy nich pracować na stojąco i na dokładkę, tak by się nie garbić, ale kosztują kilka razy więcej od biurka wykonanego z profili stalowych i płyty meblowej. W tym konkretnym przypadku to właśnie koszt odstrasza wielu potencjalnych nabywców.

Wielu ma też wątpliwości co do trwałości tego typu mebli, bo blat w ich przypadku się podnosi i to na znaczną wysokość. Na wysięgnikach teleskopowych o przekroju prostokąta, które blokuje się specjalnymi dedykowanymi zawleczkami. Regulacja ta może być też elektryczną, czyli blat unoszą dwa silniki elektryczne i jest to bardzo wygodne, bo wszystko dzieje się automatycznie.

Takie zwiększanie wygody w miejscu pracy ma sens, a samo biurko regulowane to nie tylko drogi gadżet, to także opcja, na którą producent daje gwarancję, choć i tak dla wielu przedsiębiorców coś w tym stylu to jedynie zbędny wydatek.

Więcej informacji znajdziesz na https://imperia.net.pl/produkty/biurka-i-stoly/biurka-pracownicze/

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • 20220704_141817.jpg
 • MGozdowska.jpg
 • lupinski.png
 • bienkowsak.png
 • 20220704_141829.jpg
 • brzezinska.png
 • 20220704_165108.jpg
 • JPietrzak.jpg
 • 20220705_134354.jpg

Geodezja
Hals

NAJNOWSZE KOMENTARZE