G24

 • baner green horizon 2 1000x300 

 • SSP BOM baner1000x300 v2
   
 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
 • BANER 16.06
   
 • 600x200 
piątek, 13 sierpnia 2021 13:25

W jakie gry grają dzieci?

Dzieci są bardzo wdzięcznymi odbiorcami gier. Dostępne obecnie na rynku gry śmiało można kupować dla dzieci, gdyż nie wszystkie są pełne przemocy. Na rynku nie brakuje też gier, w które rodzice mogą zagrać wspólnie ze swoimi dziećmi. Oto nasze propozycje gier dla dzieci.

Jakie gry dla najmłodszych i początkujących graczy?

 

Jedną z tych najbardziej popularnych jest seria Psi Patrol. To gra wideo, która na rynku pojawiła się już w 2018 roku. Gra jest wzorowana na popularnej bajce. To doskonała gra dla młodszych dzieciaków, które dopiero rozpoczynają przygodę z grami wideo. Historie w grze są równie przyjemne, jak te w bajce. Dużym atutem jest to, że gra jest dubbingowana.

 

Do zabawy w dowolnym momencie może dołączyć druga osoba. Gra jest bardzo prosta i przyjemna. Obecnie dostępna jest między innymi wersja Psi Patrol: Kosmopieski ratują Zatokę Przygód. Gra dostępna jest na PC oraz konsole PlayStation 4, Switch i Xbox One.

 

Inne gry, które warto kupić dla czterolatków to: Bad Piggies (gra logiczna, której bohaterami są cztery zielone świnki), Dipdap (gra polega na dorysowywaniu brakujących elementów na rysunkach, które pojawiają się na ekranie), Bridge Constructor (seria gier, w których gracz zostaje inżynierem i budowniczym mostów. Gra dostępna jest na komputery i smartfony).

 

Jakie gry serii Lego?

 

Lego to nie tylko producent klocków i innych popularnych zabawek. Firma ta jest od wielu lat obecna także w świecie gier. Jej gry bazują na seriach popularnych komiksów, książek i znanych z kinowych ekranów seriali. W efekcie niemal każde dziecko niezależnie od swoich preferencji, upodobań i zainteresowań znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Większość gier z serii Lego to gry zręcznościowe.

 

Do efektownych gier, w których bohaterowie i otaczający ich świat zbudowani są z kultowych już dzisiaj klocków, zalicza się między innymi Lego Star Wars, w której w rolach głównych pojawiają się postacie znane z Gwiezdnych Wojen. Lego Jurassic World to jedna z najnowszych gier, w której świat został zbudowany z klocków. Zarówno Lego Star Wars, jak i Jurassic World zostały stworzone tak, aby mogło bawić się nimi dwóch graczy. Gry są idealne dla młodszych odbiorców.

 

Czy dostępne są gry, które edukują?

 

Świat gier dla dzieci obejmuje także produkcje edukacyjne. Większość z nich to dobre gry, które jednocześnie bawią i uczą. Do godnych polecenia edukacyjnych gier komputerowych można śmiało zaliczyć serię Crazy Machines. Gry z tej serii pozwalają w przyjemny sposób zgłębić tajniki fizyki. Najdalsze rejony świata przybliży gra Fantastyczna podróż wujka Alberta.

 

Gry komputerowe wcale nie muszą mieć negatywnego wpływu na dzieci. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele gier, które mogą pomóc w rozwoju dziecka. Gry mogą uczyć empatii, rozwijać wyobraźnię i kreatywność, ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową. Trzeba tylko sięgać po odpowiednie tytuły.

 

Wszystkie gry dla dzieci możesz poznać w encyklopedii gier serwisu Gram.pl na stronie https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • 20220628_191020.jpg
 • JPietrzak.jpg
 • 20220628_124759.jpg
 • MStaniszewska.jpg
 • MStolinski.jpg
 • WNowogorski.jpg

Geodezja
Hals

NAJNOWSZE KOMENTARZE