G24

 • baner green horizon 2 1000x300 

 • SSP BOM baner1000x300 v2
   
 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
 • BANER 16.06
   
 • 600x200 
poniedziałek, 29 listopada 2021 12:00

Meble Wróbel - perfekcyjne meble

Najwyższa jakość, wygoda i funkcjonalność mebli od „Meble Wróbel” bierze się z dwudziestoletniej obecności w branży, gwarantującej znajomość potrzeb klientów. Kadra jest doświadczona i odpowiednio przeszkolona. Olbrzymia wiedza i umiejętności pracowników przekładają się na wyjątkową jakość mebli.

Przedsiębiorstwo „Stolarstwo Tomasz Wróbel” produkuje meble z drewna sosnowego, przeznaczone głównie dla dzieci i młodzieży. Produkty tej szanowanej firmy z Podkarpacia charakteryzuje perfekcyjne wykonanie, funkcjonalność, wygoda i oryginalny, estetyczny design. Firma skupia się głównie na wytwarzaniu łóżek dziecięcych - pojedynczych, piętrowych i antresoli, posiada jednak w ofercie również materace odpowiednie do każdego rodzaju i rozmiaru łóżka, a także ekskluzywne drewniane puzzle - doskonałe do kreatywnej dziecięcej zabawy. O znakomitej jakości mebli tego producenta świadczy szereg nagród i prestiżowych wyróżnień, przyznawanych przez regionalne i krajowe, opiniotwórcze podmioty.

Najwyższa jakość, wygoda i funkcjonalność mebli od „Meble Wróbel” bierze się z dwudziestoletniej obecności w branży, gwarantującej znajomość potrzeb klientów. Kadra jest doświadczona i odpowiednio przeszkolona. Olbrzymia wiedza i umiejętności pracowników przekładają się na wyjątkową jakość mebli. Produkcja, której każdy etap odbywa się na miejscu, podlega fachowej kontroli, począwszy od przetarcia surowca, przez suszenie, na gotowym wyrobie kończąc. Zamówienia są realizowane zarówno indywidualnie, jak i hurtowo. Każdy znajdzie rodzaj i projekt mebla, który odpowiada jego potrzebom i gustom. Szeroki asortyment oferowany przez producenta zaspokoi nawet bardzo specyficzne wymagania. Autorski, oryginalny design, szeroka oferta kolorystyczna mebli i pomysłowe rozwiązania dające wygodę, i praktyczność użytkowania czyni z Mebli Wróbel markę unikalną na polskim rynku. Perfekcyjne wykonanie mebli gwarantowane jest dzięki nowoczesnym maszynom stolarskim. Są one sterowane numerycznie, co oznacza, że odwzorowanie projektu w materiale jest niezwykle precyzyjne.

Oferta sklepu Meble Wróbel w kategorii łóżek dziecięcych jest przebogata. Znajdziecie tu łóżeczka dla dzieci o różnym wzroście, o różnych konstrukcjach odpowiadających na specyficzne potrzeby rodziny. Są tu łóżka z wysuwaną szufladą z funkcją spania, z szufladami na pościel lub inne domowe sprzęty, łóżka piętrowe, też te w kształcie domku, czy tipi, i antresole, gdzie spanie dziecka jest na górze, a poniżej może być na przykład biurko, komoda, lub miejsce do zabawy. Są nawet modele mieszczące troje dzieci! Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli nocuje u nas kolega lub koleżanka pociech. Łóżeczka od „Meble Wróbel” są nie tylko funkcjonalne, ale ładne i oryginalne. Na pewno Państwa dzieci będą zachwycone swoimi nowymi meblami - z uwagi na szeroki asortyment projektów i kolorystyki - każdy rodzic dopasuje mebel do swoich pociech, niezależnie od ich wieku, płci i charakteru. Łatwo też wybrać łóżko do konkretnej przestrzeni naszego mieszkania, czy domu i do wystroju pokoiku dziecięcego.

Skoro meble firmy Stolarstwo Tomasz Wróbel przeznaczone są głównie do pokoików dziecięcych, sprawą najwyższej wagi jest ich bezpieczeństwo. Do produkcji i wykończenia mebli używane są wyłącznie środki atestowane, przebadane pod kątem braku szkodliwości dla zdrowia. Farby i lakiery, którymi pokrywane są meble, nie mają żadnego toksycznego działania. Stosowanie takich bezpiecznych, atestowanych substancji ma dodatkowy atut - jest przyjazne środowisku. Elementy strukturalne mebli są tak skonstruowane, że są bezpieczne dla dzieci. Krawędzie są zaokrąglone, a projekty ergonomiczne - wszelkie drabinki, barierki są tak zaprojektowane, żeby dawać 200 procent bezpieczeństwa naszym maluchom. Solidne, sosnowe drewno, z którego wykonane są sprzęty, gwarantuje ich długowieczność, a rzetelne wykonanie sprawia, że użytkowanie przebiega bez zakłóceń. Pracownicy sklepu pilnują zadowolenia klientów, służąc profesjonalnym doradztwem i sprawną obsługą zamówień.

Doskonałe zarządzanie i działalność firmy Stolarstwo Tomasz Wróbel zostały wielokrotnie docenione przez niezależne gremia. Od 2018 roku kapituła programu Certyfikat Jakości Biznesu Krajowej Izby Gospodarczej regularnie przyznaje firmie status „Przedsiębiorstwa Fair Play”. Dodatkowo kapituła konkursu Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej co roku od 2016, wyróżnia sprzęty produkowane przez Meble Wróbel w kategorii najlepszy produkt. Laureatami były: Łóżko Karo, Łóżko - model Pawełek Duo, Łóżeczko-Tapczanik-Kołyska 3 w 1, Łóżko Familijne i Łóżka Piętrowe.Stolarstwo Tomasz Wróbel to firma dbająca także o swoje społeczne zaangażowanie i filantropię. Jest między innymi fundatorem łóżek z materacami dla Wychowanków Domów Dziecka nr 1 i nr 2 w Zwierzyńcu. W podziękowaniu za darowiznę Dyrekcja placówek określiła firmę jako „wzór do naśladowania”.

Przedsiębiorstwo Stolarstwo Tomasz Wróbel powstało z pasji do drewna, nie tylko do jego użyteczności, ale piękna kolorów i faktury. Doświadczenie i kwalifikacje załogi dają pewność, że finalny projekt będzie zarówno solidny, jak i wyjątkowo estetyczny. Naprawdę warto zapoznać się z tym, jakie produkty ta wyjątkowa firma z Podkarpacia proponuje swoim klientom.

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • kow.png
 • JPietrzak.jpg
 • KSwierkowska.jpg
 • 20220628_191020.jpg
 • grab.png
 • 20220629_143133.jpg
 • 20220628_124759.jpg

Hals
Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE