G24

 • baner green horizon 2 1000x300 

 • SSP BOM baner1000x300 v2
   
 • zamek
   
 • petecki
   
 • roman
   
 • BANER 16.06
   
 • 600x200 
sobota, 23 kwietnia 2022 11:12

12 proc. rocznego przychodu Dreame zainwestowano w badania i rozwój innowacji dla zrównoważonego rozwoju

PEKIN, 22 kwietnia 2022 r. /PRNewswire/ -- Dreame Technology, przodująca na świecie spółka produkująca inteligentne domowe urządzenia sprzątające, koncentruje się na ekologicznych technologiach, aby zapewnić użytkownikom na całym świecie urządzenia do sprzątania zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Obecnie spółka inwestuje 12% rocznych przychodów w B+R, co przyspieszyło wprowadzenie na rynek w 2021 r. kilku inteligentnych, oszczędzających energię i przyjaznych dla środowiska urządzeń odkurzających. Do ich funkcji, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem użytkowników, należą automatyczne wykrywanie kurzu, samoczyszczenie i wymienny akumulator.

 

Do produktów spółki zalicza się bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30, który za pomocą sztucznej inteligencji wybiera odpowiednią siłę ssania, co pozwala na oszczędzanie energii. Urządzenie wykrywa kurz i dostosowuje siłę ssania w trybie Auto, prowadząc do bardziej efektywnego odkurzania i dłuższego działania urządzenia. Ponadto T30 wyposażono w polimerowy akumulator litowo-jonowy, który zapewnia wysoką wydajność energetyczną i dobre rozpraszanie ciepła oraz stałe zasilanie silnika. Wyjmowany akumulator również pomaga przedłużyć cykl życia odkurzacza i ograniczyć ilość niebezpiecznych odpadów akumulatorowych. Jedno ładowanie wystarcza na odkurzanie przez 90 minut w trybie Eco, 35 minut w trybie Standard i 7,5 minuty w trybie Turbo.

 

Kolejnym popularnym produktem jest Dreame Bot W10, który wyróżnia się funkcją automatycznego mycia podłóg i systemem suszenia. Najpierw mop jest spryskiwany wodą i poddawany szybkich ruchom obrotowym, aby usunąć zabrudzenia. Za pomocą dyszy brudna woda jest przekazywana do przeznaczonego na nią zbiornika. Urządzenie wyposażono w wyjmowany pojemnik, aby można go było łatwo opróżnić. Następnie mop jest suszony gorącym powietrzem, aby zapewnić jego świeżość i czystość bez pleśni czy nieprzyjemnych zapachów. Podczas tej czynności urządzenie generuje niski poziom hałasu, więc nie jest uciążliwe dla domowników.

 

Kolejną cechą W10 jest zwiększona efektywność sprzątania. Konstrukcja obejmująca mop 2 w 1 i odkurzacz pozwala na dokładniejsze odkurzanie i bardziej precyzyjne mycie dzięki szerokiej szczotce obrotowej, która pokrywa większą powierzchnię za jednym przejazdem. Na jednym ładowaniu urządzenie może wyczyścić powierzchnię do 300 metrów kwadratowych. Ponadto duża siła ssania urządzenia pozwala na bardziej efektywne sprzątanie, a konstrukcja skierowana ku podłodze oznacza, że z łatwością usuwa uporczywe zabrudzenia.

 

Innowacyjność jest kluczem do zapewniania konsumentom nowych, skutecznych i przyjaznych dla środowiska funkcji. Dzięki intensywnej działalności badawczo-rozwojowej spółka Dreame stworzyła szereg wynalazków i zarejestrowała 248 patentów w obszarach silników o wysokiej mocy, monookularowych systemów wizyjnych, jednoczesnej wizualizacji i mapowania (SLAM) oraz separacji cyklonowej wielostożkowej. Obecnie spółka jest globalnym liderem, jeśli chodzi o posiadane patenty w wielu z tych dziedzin.

 

„Innowacja będzie dla nas słowem-kluczem w ciągu kolejnych pięciu lat – powiedział Hao Yu, założyciel i dyrektor generalny Dreame Technology. - Koncentrujemy się na jeszcze intensywniejszych działaniach i poświęcamy czas na badanie opinii klientów, które pomogą nam w wyznaczeniu kierunku innowacji i w opracowywaniu produktów, które spełniają potrzeby użytkowników. Nasze nadrzędne zobowiązanie obejmuje dostarczanie najpotężniejszych produktów dla użytkowników na całym świecie, aby każdy mógł cieszyć się większą prostotą i wygodą sprzątania”.

 

W przyszłości Dreame będzie nadal koncentrować się na B+R, produkcji, pakowaniu i usługom posprzedażowym, aby zapewnić użytkownikom kompleksową, zrównoważoną obsługę. Dzięki zdolnościom w zakresie B+R spółka dokonała kolejnych przełomów w dziedzinie inteligentnych technologii sprzątających. Wśród innowacji spółki Dreame w przyszłości znajdą się jeszcze bardziej niesamowite funkcje.

 

Dreame Technology

Firma Dreame Technology, założona w 2017 roku, to innowacyjna marka produktów konsumpcyjnych, która skupia się na inteligentnych urządzeniach do sprzątania domu. Wizją firmy jest poprawa jakości życia dzięki technologii. Śledź nas na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Dreame.

fot. https://mma.prnewswire.com/media/1798501/Earth_Day.jpg

Dreame Technology

PR Newswire

VIDEO fb yt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 • 20220628_124759.jpg
 • WNowogorski.jpg
 • MStaniszewska.jpg
 • JPietrzak.jpg
 • MStolinski.jpg
 • 20220628_191020.jpg

Hals
Geodezja

NAJNOWSZE KOMENTARZE