Fit Luck Dance Joanna Teśla z pucharami

Szkoła Fit Luck Dance Joanna Teśla stanęła przed kolejnym wyzwaniem. Wzięła udział w Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych w Poznaniu, gdzie w kilku kategoriach zajęła kolejno: S- Paka pierwsze miejsce, M- Paka drugie miejsce, L- Paka pierwsze miejsce.

Dodatkowo S- Paka zdobyła Nagrodę Specjalną. Po raz pierwszy szkoła tańca wystawiła duet. Dziewczynki Amelia Koprucka i Karolina Humańska zdobyły pierwsze miejsce w kategorii Duety- Performing Art. Nie da opisać się słowami emocji, które towarzyszyły temu wydarzeniu. Dzieci i młodzież wróciły z refleksją, że warto ciężko pracować by doświadczać takiej satysfakcji.