Adrian Przybyła zajął III miejsce w Grand Prix Mazowsza juniorów

W sobotę (16.11) w Wyszogrodzie został rozegrany II Grand Prix Mazowsza w kategorii junior oraz żak. W turnieju wystartowała rekordowa liczba uczestników 119. Bardzo dobrze wypadli zawodnicy UKS ALFA Gostynin.

Oprócz Adriana, który przegrał mecz o finał ze zwycięzcą turnieju Tomaszem Trzaskowskim z Nadarzyna. doszło do pojedynku dwóch naszych zawodników Kacper Farys - Igor Modzelewicz. Ten pierwszy wykazał się większym spokojem i wygrał 3:2 w piątym secie 11:9 i to Kacper został sklasyfikowany na miejscach 13-16. Miejsce 17-20 zajął Patryk Szpejnowski, 21-24 Bartłomiej Szpejnowski, natomiast miejsca w przedziale 25-32 Igor Modzelewicz.

Najmłodsza kategoria żak jak zwykle dostarczyła wiele emocji. Zawodnikom towarzyszą najwierniejsi kibice - rodzice, którzy bardzo przeżywają pojedynki swoich dzieci. Tym razem najlepszy wynik osiągnął Filip Kowalczyk, który uplasował się na miejscach 5-8, Szymon Jędrzejewski 9-12, Miłosz Milczarski 13-16.