niedziela, 12 maja 2024 22:05

Szymon Jędrzejewski, Igor Milczarski i Małgorzata Cichońska na podium 67 Finału Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Redaktora Janusza Strzałkowskiego

Turniej został rozegrany 12 czerwca w Warszawie. W zawodach wystartowało 68 zawodniczek i zawodników z Mazowsza, wyłonionych z eliminacji rejonowych.

Uczestnicy zawodów zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe. W średniej kategorii wiekowej chłopców 1 miejsce wywalczył Szymon Jędrzejewski. Nasz zawodnik bez straty seta pokonał wszystkich swoich przeciwników. W tej kategorii wiekowej na najniższym stopniu podium stanął Igor Milczarski. Natomiast Filip Kowalczyk zajął 6 miejsce, a Miłosz Milczarski 9.

W najstarszej kategorii wiekowej dziewcząt 3 miejsce zajęła Małgorzata Cichońska. Jej klubowa koleżanka Antonina Osmolak wywalczyła 5 miejsce.

Wśród chłopców starszych najlepiej zagrał Mikołaj Antonowicz, który zajął 5 miejsce, natomiast Franciszek Brzozowski wywalczył 7 miejsce.